קח את השחקן הכי טוב על הלוח בכל סיבוב בלי שום קשר לאיזה עמדה

רוזנטל לקח אליפות אחרי שבחר בשני הסיבובים הראשונים את TO ורנדי מוס. כל האסטרטגיה הזו של "חייבים לבחור RB ראשון" היא בולשיט. זה נכון שהשחקנים שמביאים הכי הרבה נקודות הם RB אבל להעדיף RB מהדרג השני (וזה מה שנישאר אפילו בסוף הסיבוב הראשון!) על פייטון מאנינג זה טעות שמשלמים עליה.

אין ספק שבסיבובים הראשונים אוסטלדו צודק

למרות שבגלל מיעוט יחסי של רסיברים טובים, כדאי לך למצוא אחד מהם לפחות עד סיבוב 4 לגבי ההמשך עדיין כדאי לקחת את השחקן הכי טוב אבל גם לא כדאי להיות בלי ק"ב טוב אחרי סיבוב 7 כי אז אתה עלול להיתקע עם בורקס ולתת את סטיב סמית' (שאגב נבחר ב-5) בשביל להביא איזה ק"ב נורמלי. בקיצור, מה שאני אומר זה לקחת את הכי טוב תוך התחשבות בטרנדים (אם כולם לוקחים רסיברים, קח גם אתה אחרת לא ישאר) וצרכי הקבוצה (אם יש לך 3 ר"ב תותחים אז אתה לא צריך גם את אהמן גרין או איזה סוס מת אחר בסיבוב 5,6).

שאלה לעכברי הפנטזי לגבי ה Draft בפנטזי פוטבול

אני יודע שזה סודות מדינה אבל בכל זאת ננסה : בתור מי שהרובוט עשה לו את הדראפט בשנה שעברה אני שואל מה הסדר בעמדות שכדאי לבחור ? כלומר ברור שמתחילים ב RB אבל כמה RB בוחרים לפני שמתחילים לבחור עמדה אחרת ? ואיזו עמדה ?

טוף, זה הולך ככה: אם אתה בוחר בחצי הראשון של הסיבוב הראשון, אתה די חייב

לקחת רץ. אחר כך יש נפילה גדולה ברמה, ואם אתה יכול לגנוב את אחד משלושת התופסים המובילים, או את פייטון מאנינג, אז ייתכן שעדיף. אם לא לקחת רץ בסיבוב הראשון אתה ח-י-י-ב לקחת אחד בסיבוב השני, אחרת לא יישאר לך בכלל. היה מקרה אצלנו שמישהו לקח אליפות עם שני תופסים בתור בחירות ראשונות, אבל זה קשה ביותר.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי - משחקי פנטזי וניחושים
בחר
בחר