מתכוני עופות

מתכון: עוף עם ערמונים - MOOD 4 FOOD באדיבות פינגווינית

מתכון: עוף עם ערמונים רכיבים: 6 כרעיים עוף מחולקים לשניים .5 בצל חתוך לקוביות 3 שיני שום פרוסות 2 ס"מ שורש זנגביל קצוץ רבע כוס שמן שליש כוס רוטב סויה חצי כוס יין אדום בש 2 כפות סוכר מלח, פלפל 350 גרם ערמונים קלויים וקלופים (אני השתמשתי במוכנים - מהיבוא, וסלחו לי...) אופן הכנה: בסיר גדול מחממים את השמן ומשחימים את העוף מכל צדדיו ומוציאים מהסיר. מוסיפים לסיר את הבצל, השום והזנגביל ומטגנים כ-5 דקות מחזירים ת העוף לסיר, מוסיפים את שאר החומרים (פרט לערמונים) ומבייאם לרתיחה מכסים את הסיר ומבשלים על אש קטנה כחצי שעה מוסיפים את הערמונים ומבשלים ביחד כעשרים דקות נוספות. מומלץ להגיש עם פירה תפוחי אדמה. הערות: 1. אני הגשתי עם אורז לבן "אחד אחד" 2. השבוע ניסיתי שיטה חדשה, לא טגנתי את הכרעיים ולא חילקתי. שמתי אותם בתבנית תנור ובסיר טגנתי את הבצל השום, הוספתי את כל יתר החומרים:הזנגביל הסויה היין, במקום סוכר החלפתי לסילאן, והוספתי מעט רוטב גריל של אוסם (בערך 2 כפות) , וגם את הערמונים, הרתחתי כרבע שעה ויצקתי על העוף, בתבנית כיסיתי בנייר אלומיניום והכנסתי לתנור לחום נמוך של 120 מעלות בטורבו למספר שעות, ואחר כך הסרתי את נייר האלומיניום והגברתי את החום ל-180 מעלות כעשרים דקות. יצא גם מעולה ובלי הטיגון של העוף. 3. מקור המתכון באדיבות שגיא פנקס MOOD 4 FOOD מקור המתכון: פינגווינית הופק על-ידי תוכנת מטעמים 2001 גרסה 1.1.2

מזעזע

יין, סויה וסוכר = מגעיל
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עופות
בחר
בחר