מי יכול למליץ על מסעדה באילת?

מי יכול להלמיץ עך מסעדה טובה באילת בשר/אטלקי כל דבר לא חייב להיות כשר אבל שהאוכל באמת ברמה או מסעדה רומנטית

להלן מסעדות

הראשונה זו מסעדת בשרים - סנטה פה -ליד מלון דן פנורמה מסעדה אנדיאנית אבל קצת מזכירה את קולומבוס בעיקרון שלה. האוכל מצויין והמחירים סבירים מומלץ ההמבורגר המעושן אבל בעיקר הכבד ברוטב מנגו. מתאים לאחר הצהריים. מסעדה רומנטית זה קפה הפעמון במלון דליה. אוירה נעימה ושקטה. בית קפה חלבי. הפלטת אנטיפסטי והגבינות טובות. והברד לימונענע! יש יפנית טובה במרכז השלום מול שדה התעופה ליד התחנה המרכזית. קוראים לה יושי או משהו כזה - נחמד לצהריים אבל לא לערב!! וכמובן יש מסעדות דגים טובות. תחפשי באתר "אילתי" יש רשימה

מסעדה סוף הדרך

סנטה פה שמעת? מסעדת בשרים סופנית מחירים נוחים והכי חשוב שרות אחלה חזרתי אתמול ואני ממליץ בחום (תשאל מי זה דרור ותגיד לו שקראת באינטרנט )

המפלט האחרון - לא לוותר!!!!!

בכל פעם שאני מגיעה לאילת אני לא מוותרת באמת (המחירים לא זולים וגם לא יקרים בטרוף) זה המקום הרומנטי ביותר... - חשוב להזמין מקום מראש לאחד השולחנות הפונים לים מסעדה שיושבת על נמל קטנטן משלה מיותר לציין כי העיצוב הפנימי מקורי ונותן תחושה אטמוספרית אחרת *** קחו מונית לכיוון טאבה (2 דקות נסיעה מהעיר עצמה) מצד שמאל.זה שווה את זה לא להתעצל. לא תצטערו. כל התושבים מכירים אותה, ותיקה ולא כשרה. מאכלים מופלאים דגים פירות ים ומיני מנות ראשונות מפתות. גם כשהכיס לוחץ קשה לי לוותר על המסעדה החוויתית והרומנטית הזו. המלצרים מקצועיים ובעלי המקום משקיעים בכל נגיעה של מנה והריח להשתגע. ממליצה בחום רב "המפלט האחרון" חתולה רעבה :)

היי,

כאן יש כתבה במאקו שעשו על מסעדות מומלצות באילת.

כתבה נוספת מ-YNET- אולי קצת ישנה, אבל יכול לעזור לך.

לבסוף, רשימת מסעדות באילת שמומלצות על פי דירוג הגולשים.

נראה לי שזה מספיק בינתיים..

מקווה שעזרתי. תעשי חיים!

נסי את פדרו

יש לך פה את האינדקס המסעדות של עיריית אילת

זה אינדקס מעולה

בטוח שתמצא משהו, בהצלחה ותהנה

מסעדת שיקאגו שבמלון הילטון, מומלץ!

לא בדיוק מסעדה, אבל חייבים לבקר ב-Three Monkeys.

לדעתי (ולדעת רבים), אחד הפאבים הטובים בישראל

ממליצה על פדרו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מסעדות ובתי קפה
בחר
בחר