המלצה על מסעדה רומנטית

אם אתם מחפשים לחגוג יום נישואין או עוד שנה בקשר אני ממליצה על מל ומישל - מסעדה רומנטית בתל אביב

עם אוכל מדהים ואווירה רומנטית ושקטה אתם לא תשכחו את היום הזה כל כך מהר :)

גם אני שמעתי טובות על המסעדה. אבל לא ביקרתי בה עוד..

אני שמעתי דווקא דברים מעורבים, וגם העובדה שבכל פורום אפשרי יש פרסום של המסעדה, מוסווה או לא, קצת מחשיד בעיני.

בביקורות קצת יותר מפורטות מאשר אלה שכאן יש כמה נקודות טובות, אבל לא מעט מגרעות: אוכל לא מקורי או סתמי, היעדר תאורה, בעיות בשירות וכו'. הנה שתי ביקורות שמצאתי בחיפוש קצר (הרשימה המלאה של הביקורות כאן)

"היינו שישה סועדים בארוחת ערב. המקום היה כל כך חשוך שלא ניתן לקרוא את התפריט או לראות מה בצלחת. האווירה היתה די קודרת (והתאימה לרמת התאורה..) האוכל היה בינוני בחלקו וגרוע בחלקו. האוכל היה כל כך מאכזב שאף אחד לא רצה קינוח. המחירים לעומת זו היו של מסעדת שף מובילה כשישה אנשים עם חיך שונה מוצאים שהמקום לא היה טעים. לא היה נעים. לא אחזור לשם".

או

"יצאו לאכול במל ומישל, הוגש לנו לחם לפתיחה - נפילה ראשונה - טוסט על מחבת חסר מעוף וטעם, הביאו עם זה שמן זית ובלסמי שנגמר מהר ועד שהביאו ומילאו יצאה הנשמה. הזמנו שתי ראשונות: פולנטה שומנית מידיי וחסרת טעם וקלמרי שלא ניקו אותו מספיק טוב - יש כאלה שאומרים שזה הקקי שלו. שתי העיקריות נפילה: ראגו עגל - הגיע קר לא טעים ברמות קשות (בקיצור בולונז של מתבגר), השנייבה העיקרית אנטריקוט על פלנצ'ה - לא לעיס בעליל, קר, חסר טעם. אל תלכו לשם. לפיצוי הביאו לנו שוט של למונצ'לו - מגוחכים.

....

לעומת זאת, יש גם ש"עפים" על המסעדה. אני לא ניסיתי עוד.

אני תמיד ממליצה לחברים ללכת למסעדת טאבולה בהרצליה פיתוח

מסעדה איטלקית באווירה רומנטית שפשוט אי אפשר לא לאהוב

אם תלכו למסעדה שיש קייטרינג זה יכול להיות מאוד רומנטי, מסעדת אנטריקוט מציעה תפריט עשיר של בשרים וסלטים במבחר טעמים שעושים חשק לעוד ועוד..

הכי טוב זה להיכנס לאתרים שמרכזים כמה מסעדות לאירועים מומלצים ובדרך כלל אלו מסעדות שכדאי לבקר בהן גם כשזה לא למטרת אירוע. יש המון אתרים כאלו שמרכזים מידע מסוג זה.. הנה אחד שאני באופן אישי מאוד אוהב וממליץ עליו כי הוא מרכז מסעדות לאירועים קטנים ולכן בדרך כלל מדובר במסעדות ממש שוות.. מניסיון אישי..

זה האתר - מסעדות לאירועים קטנים

יש הרבה אירועים שאפשר לחגוג במסעדה רומנטית, לא רק הצעות נישואין או חגיגת ימי נישואין. מסעדה רומנטית יכולה להתאים גם לחגיגת בת מצווה. בת מצווה הוא אירוע שמתרחש פעם אחת בחיים ובמקום הילולה גדולה אפשר לעשות אותה באופן קצת פנסי. אין כמו לחגוג בת מצווה בירושלים ולהעצים את המשמעות הדתית של יום הולדת זה. 

שאני חיפשתי מסעדות כשרות למהדרין בירושלים, בדקתי שהמסעדה גם כשרה וגם מתאימה לאירועים, אך במקרה שלי רציתי שהיא תיהיה גם רומנטית ולשמחתי הגעתי לקפית ממילא. כל כך נהנו מהחוויה הקולינרית והאווירה שהיה פשוט מדהים.

אם גם אתם מתכננים לערוך לאירוע בלתי נשכחת קפית ממליא זה המקום emo_01.png

תודה רבה בדיוק חיפשתי מסעדות רומנטיות מומלצות :)

גם אני מצאתי מסעדות לאירועים קטנים איכותית ביותר!!

עוד מסעדה בהרצליה פיתוח איכותית בטירוף!! מאוד מומלץ :)

מסעדה/מסעדות בתל אביב מומלצת מאוד הייתי אתמול עם חברה שלי וממש נהנינו מהכל!!

אומנם ההמלצות כאן על מסעדות כאלו ואחרות אבל, במידה ואתם מתכננים אירוע במסעדה, לדוגמא ברית או בריתה, מן הסתם אתם גם תזמינו צלם, אז חשוב מאוד להבין כי לא כל צלם יודע או מוכן לצלם ברית במסעדה, למרות שלאדם לא מתמחה בצילום זה נראה פשוט.

חשוב שתבינו כי תוכלו להשאר לגמרי ללא כל מזכרת אם לא תזמינו מקצוען בתחום

אני ממש לא מפחיד אותכם אלה מזהיר, כי היום יש המון חאפרים במחירי רצפה שהם קוראים לזה ''מבצע'' אבל המבצע הזה אתם סליחה על הביטוי תקיאו אחר כך.

בקיצור צלם לברית במסעדה אצל הטובים ביותר!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מסעדות ובתי קפה
בחר
בחר