המלצה חמה על מסעדת בשרים מעושנים

לפני שבוע הייתי בחופשה בצימר ברמת הגולן. אני וזוגתי שתחייה,חיפשנו מקום לאכול בשר,בעלי הצימר ידעו לספר לנו שישנה מסעדה חדשה במושב רמות שנקראת "הבקתה" והם אלופים בבשר מעושן וקדרות. וזה מתחיל... כבר בכניסה לבקתת העץ החמימה,דלק קמין עצים גדול וברקע לאונרד כהן,אווירה יש. והאוכל... אכלתי סטייק אנטריקוט מעושן על עצם 700 ג"ר - פשוט אלוהי ! אין מילה אחרת,זוגתי בחרה בקדרת בקר שהייתה מלאה בטעמים וריחות ולא פחות טובה ! אנשים מקסימים,שרות מצויין,ממומלץ להגיע אפילו במיוחד !

אח שלי עשית לי תאבון

שאני אהיה ברמת הגולן בטוח אני קופץ קישורים נלוים: מגדל צריבה מכונות שכפול

אם אתם באזור ראשון לציון מטיילים בקניון הזהב או רואים סרט בסינמה סיטי או יס פלאנט אתם מוזמנים לציפורה - מסעדת בשרים.
חשוב לציין שהמסעדה כשרה בראשון לציון ובאזור אטרקטיבי קרוב למרכזי בילוי. ביקרתי בה לאחרונה מספר פעמיים, לראשונה באירוע שחבר ערך במקום ובפעם השניה עם המשפחה הקרובה לאחר בילוי באזור. אני ממליצה בחום על המקום יש מנות מגוונות וכל אחד יכול למצוא מה לאכול. 

מי שמחפש אווירה ושירות VIP אני ממליצה דווקא על מסעת האווזים בצמוד לאגם, בשר רך וטעים אששש, פסטורלי, מסעדה כשרה ראשון לציון

אם אתם באזור ראשון לציון מטיילים בקניון הזהב או רואים סרט בסינמה סיטי או יס פלאנט אתם מוזמנים לציפורה - מסעדת בשרים.
חשוב לציין שהמסעדה כשרה בראשון לציון ובאזור אטרקטיבי קרוב למרכזי בילוי. ביקרתי בה לאחרונה מספר פעמיים, לראשונה באירוע שחבר ערך במקום ובפעם השניה עם המשפחה הקרובה לאחר בילוי באזור. אני ממליצה בחום על המקום יש מנות מגוונות וכל אחד יכול למצוא מה לאכול. 

נשמע מעולה תודה לך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מסעדות ובתי קפה
בחר
בחר