מגשי אירוח זה הדבר הבא!

גבינות המשק הינה חנות הגבינות המקצועית בארץ עם מבחר של 150 סוגי גבינות מהארץ ומהעולם.

כמו כן, בגבינות המשק מתמחים בהוצאת מגשי אירוח לאירועים מסוגים שונים, פלטות לישיבות, קייטרינג לאירועים ולאירוח ביתי.
מגשי אירוח מגוונים וטעימים אשר ישדרגו כל אירוע משפחתי או משרדי יגיעו עד אליכם, מוגשים בצורה אסטתית ובטעמים נפלאים.
כמו כן אצלינו במעדניה תוכל למצוא:
גבינות ממחלבות בוטיק ישראליות ומכל העולם, סלטים תוצרת עצמית הנעשים במקום מדי יום ויום בטריות מירבית, דגים מעושנים ומלוחים מיוחדים וייחודיים, נקניקי בוטיק כשרים, חמוצים תוצרת עצמית, וייבוא מיוון, קישים, לזניות, פסטות טריות, יינות בוטיק, ממרחים ועוד המון דליקטסים.
כמו כן תמצאו אצלינו במעדניה גבינה בולגרית של המאירי מצפת וטחינה של הר ברכה.
גבינות המשק, מגשי אירוח מובילים!
גבינות המשק הינה חנות הגבינות המקצועית בארץ עם מבחר של 150 סוגי גבינות מהארץ ומהעולם.

כמו כן, בגבינות המשק מתמחים בהוצאת מגשי אירוח לאירועים מסוגים שונים, פלטות לישיבות, קייטרינג לאירועים ולאירוח ביתי.
מגשי אירוח מגוונים וטעימים אשר ישדרגו כל אירוע משפחתי או משרדי יגיעו עד אליכם, מוגשים בצורה אסטתית ובטעמים נפלאים.
כמו כן אצלינו במעדניה תוכל למצוא:
גבינות ממחלבות בוטיק ישראליות ומכל העולם, סלטים תוצרת עצמית הנעשים במקום מדי יום ויום בטריות מירבית, דגים מעושנים ומלוחים מיוחדים וייחודיים, נקניקי בוטיק כשרים, חמוצים תוצרת עצמית, וייבוא מיוון, קישים, לזניות, פסטות טריות, יינות בוטיק, ממרחים ועוד המון דליקטסים.
כמו כן תמצאו אצלינו במעדניה גבינה בולגרית של המאירי מצפת וטחינה של הר ברכה.
גבינות המשק, מגשי אירוח מובילים!

תודה רבה על המידע!

אני בהחלט מגשי אירוח של גבינות המשק בפעם הבאה :) .

בנוסף אני מעוניין להמליץ על קייטרינג לאירועים ברמה אחרת.

קייטרינג נועמ'ס.

מציג מקצועיות רבה ושירות מצויין ללקוח, כל מה שאפשר לבקש מקיירטינג ויותר :) .

ממליץ בחום רב, החלטה שלא תתחרטו עלייה.

מגשי אירוח של גבינות המשק בהחלט מובילים בתחום.

מגשי אירוח מעולים ומעודנים , מאוד אסטתים והכי חשוב טעימים בטירוף :) .

אני ממליצה בחום על גבינות המשק מניסיון עבר!

מגשי אירוח באמת זהו דבר נהדר אך מרכז האירוע סובב סביב הקייטרינג לאירועים..

קייטרינג לאירועים הוא זה שבאמת דואג להכל כולל הכל בכדי שהאירוע יצא כמו שצריך.

מגשי אירוח זה נחמד אבל קייטרינג לאירועים הוא החשוב באמת באירוע ואי אפשר בלעדיו.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל - המלצות
בחר
בחר