מגשי אירוח

מזמינים אורחים? פגישה עסקית חשובה? אירוע שמצריך כיבוד מיוחד? לפעמים הפתרון המושלם ממש מתחת לאף, והניחוח... והטעם... אין מה לומר – פשוט פינוק! כך זה כשמזמינים מגשי אירוח חלביים, אשר לא רק ממלאים את הבטן, אלא גם פשוט תענוג בכל ביס וביס.

סוגרים את הפינה ונהנים מכל ביס!
בין אם קרואסונים מפנקים במילוי גבינת קממבר, או פיצות משובחות, בוריטוס טרי או סנדוויצ'ים מסודרים עם גבינת שמנת וסלמון, כדורי מוצרלה ועגבניות מיובשות או סלט טונה מדליק – כשהמגש מגיע למשרד וממלא את הפגישה בצבע וטעם, חצי מהעבודה כבר נעשתה עבורכם. 
כל פגישה, כל אירוע קטן, מצריך פינוק קליל וכיפי, כזה שפשוט תענוג לנגוס בו. מגשי אירוח הם פינוק פשוט, ללא בעיות כשרות (כי נושא הבשר נפתר בין רגע), ומגיע עד אליכם – ממש עד הדלת. 

אני דווקא רוצה להמליץ על קייטרינג לאירועים מעולה, קייטרינג לאירועים נועמ'ס.

קייטרינג ברמה גבוהה מאוד עם שנים של ניסיון בתחום.

נועמ'ס נחשב לבין הקייטרינג הכי מקצועיים בארץ עם מאות אירועים.

המלצה שלי אם אתם מתכננים לבחור קייטרינג לאירועכם נועמ'ס היא הבחירה הנכונה!

מזמינים אורחים? פגישה עסקית חשובה? אירוע שמצריך כיבוד מיוחד? לפעמים הפתרון המושלם ממש מתחת לאף, והניחוח... והטעם... אין מה לומר – פשוט פינוק! כך זה כשמזמינים מגשי אירוח חלביים, אשר לא רק ממלאים את הבטן, אלא גם פשוט תענוג בכל ביס וביס.

בין אם קרואסונים מפנקים במילוי גבינת קממבר, או פיצות משובחות, בוריטוס טרי או סנדוויצ'ים מסודרים עם גבינת שמנת וסלמון, כדורי מוצרלה ועגבניות מיובשות או סלט טונה מדליק – כשהמגש מגיע למשרד וממלא את הפגישה בצבע וטעם, חצי מהעבודה כבר נעשתה עבורכם. 
כל פגישה, כל אירוע קטן, מצריך פינוק קליל וכיפי, כזה שפשוט תענוג לנגוס בו. מגשי אירוח הם פינוק פשוט, ללא בעיות כשרות (כי נושא הבשר נפתר בין רגע), ומגיע עד אליכם – ממש עד הדלת. 

אני רוצה לחזק ולשבח את גבינות המשק.

מגשי אירוח של גבינות המשק מובילים בתחום עם אוכל מעודן וטעים, הגשה אסטתית ושירות מצויין.

מניסיון אישי אני ממליץ מאוד.

אני דווקא רוצה להמליץ על קייטרינג לאירועים מעולה, קייטרינג לאירועים נועמ'ס.

קייטרינג ברמה גבוהה מאוד עם שנים של ניסיון בתחום.

נועמ'ס נחשב לבין הקייטרינג הכי מקצועיים בארץ עם מאות אירועים.

המלצה שלי אם אתם מתכננים לבחור קייטרינג לאירועכם נועמ'ס היא הבחירה הנכונה!

כמעט שכחתי את הקייטרינג לאירועים של נועמ'ס.

קיטרינג מצויין פשוט! תודה שהזכרת לי.

מגשי אירוח של גבינות המשק מעולים!!

היו אצלי באירוע ומאוד נהנתי לעבוד איתם.

האורחים מאוד נהנו והיה להם טעים !

אני ממליץ בחום!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל - המלצות
בחר
בחר