מגשי אירוח זה הדבר הבא!

שלום, שמי טום ורציתי להמליץ לכם על טרנד חדש שתופס תאוצה ומנסיון אישי מרים את האירוע בכמה רמות. מגשי אירוח.

מגשי אירוח של גבינות המשק הרים לי את האירוע , -בנוסף לקייטרינג לא במקום-. מנות טעימות במחירים מאוד נוחים.

ממליץ לכם בחום לקחת מגשי אירוח לאירוע שלכם!

אני ממליץ על מגשי אירוח של חברת ארטייסט.
מגשי אירוח מעולים, חשוב לציין שהם כשרים!
מגשי אירוח לכל אירוע: אירועים קטנים, כנסים, הרמת כוסית ועוד..
ממליץ בחום להתנסות. כפי שצוין מעליי זה לא במקום קייטרינג אלא בנוסף. מחירים מאוד נוחים ומנות מצוינות!

אני ממליצה על קיירטינג לאירועים נועמ'ס, בנוסף למגשי האירוח.

מגשי אירוח הן רק חלק מהמכלול של האוכל אך הקייטרינג הוא זה שבאמת מרים את האירוע.

בנועמ'ס ידאגו לכל הצרכים שלכם על הצד הטוב ביותר!

אני ממליץ על מגשי אירוח של גבינות המשק.
מגשי אירוח מעולים, חשוב לציין שהם כשרים!
מגשי אירוח לכל אירוע: אירועים קטנים, כנסים, הרמת כוסית ועוד..
ממליץ בחום להתנסות. כפי שצוין מעליי זה לא במקום קייטרינג אלא בנוסף. מחירים מאוד נוחים ומנות מצוינות!

גבינות המשק בהחלט בין המובילות בתחום.

מגשי אירוח הם פיתרון אדיר בעיני!!!

כמידי שנה חוגגים במשרדינו ט"ו בשבט, הרמת כוסית וכו' וכל פעם מחדש אנחנו מתלבטים על תפריט. משהו שלא יהרוג אותנו מבחינה כלכלית, ומצד שני שיהיה קליל וקלאסי. כי בנינו למי יש כח להתחיל להכין תפריט ועיצובים ? כשהכרתי את מגשי אירוח של גבינות המשק הבנתי שמצאתי את הפיתרון שלי, ומאז אנחנו מזמינים קבוע בכל החגים, הישיבות או האירועים שאנחנו צריכים בהם גם אוכל וגם עיצוב. ממליצה בחום !!! 

שלום לכולם רציתי לשתף בחוויה אישית. אתמול הייתי באירוע משפחתי והזמינו מגשי אירוח מחברת קייטרינג בטוב טעם. האוכל באמת היה ברמה גובהה החל המקישים,הטורטיות המעודנות,סלטים מטובלים היטב,רטבים ביתיים פסטו,טפנד זיתים שחור,ועגבניות מיובשות כל מגשי אירוח היו מעוצבים ברמת גימור גבוהה ממליץ בחום על המגשי אירוח של קייטרינג טייסטפולי קייטרינג בטוב טעם 

הי חברים :)

תודה רבה לכולם על ההמלצות. מסכים מאוד עם מה שנאמר לפני, מגשי אירוח הם אופציה מצוינת וטובה לכל מי שמעוניין לחסוך מעצמו את הכנת הכיבוד למסיבה או האירוע שהוא מתכנן. ניתן לבחור מגוון רחב של מנות ונשנושים מתוקים ומלוחים, כך שכל אורח יוכל לבחור את מה שהוא אוהב, ולכולם יהיה מה לאכול. עוד פרטים על נשנושי כיבוד טעימים בקישור המצורף.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל - המלצות
בחר
בחר