קייטרינג מומלץ לימי הולדת

נשמע מעניין, האם גם יכול להיות קייטרינג לבר מצווה? לא כל מה שמתאים לברית, מתאים גם לאירועים אחרים

אני לא חושבת, אמנם בר מצווה זה סוג של יום הולדת אבל קייטרינג לימי הולדת זה נישה קצת יותר רחבה.

זה יכול להיות אירוע להחלפת קידומת, זה יכול להיות מסיבה מצומצמת וזה יכול להיות מסיבה כמו אירוע שמחות משפחתי, למשל חגיגת יומהולדת לאבא או אמא שהגיעו לגיל 60 :)

כלל ברזל, בחירת קייטרינג תעשה לפי קהל המוזמנים ולפי כמות המזומנים משמע התקציב.

אני אישית הייתי הולכת על תפריט סושי עשיר, מתאים כמעט לכל אירוע.

מקווה שעזרתי ומזל טוב.

אני אישית אוהב מאוד את הקייטרינג החלבי של פטיט קייטרינג

עם מבחר של מאכלים טעימים שמשאירים של טעם של עוד במיוחד לאירועים

צ׳יק צ׳אק צ׳יקן בעלת ניסיון של 10 שנים בתחום עשיית אוכל לאירועים , 

מבחר גדול של תבשילים נעשה בקפידה מלאה ע״י השף הידוע ״רם פרנגל ״ 

לפרטים 0776570296

אני ממליצה מאווווד על הקייטרינג החלבי של ביס ביס. זו חברה שמספקת מגשי אירוח ברמה יוקרתית לאירועים, ימי הולדת, בר או בת מצווה והכל שם פשוט טעיםםםם ומיוחד! מומלץ בחום emo_43.pngemo_43.pngemo_43.png

יש הרבה סיבות להזמין קייטרינג לאירוע שאתם אורחים. יש אירועים כמו שבת חתן, ברית מילה שחוגגים בבית ולא באולם, יום הולדת לשינוי קידומת ועוד. לא חייבים לחגוג בבית ולבשל את כל האוכל כי זה לוקח זמן רב. אני חושבת שכדאי להזמין קייטרינג כדי לשדרג את האירוע ולגרום למוזמנים להיות שבעים, מרוצים ושמחים. קייטרינג בשרי בצפון, במרכז או בדרום זה לא משנה העיקר שהאורחים יהיו מרוצים והמסיבה תהיה מעולה. 

אני ממליצה על קייטרינג לאירועים נועמ'ס.

שירות אדיב ומצוין , אוכל ברמה גבוהה מאוד ויכולת הסתדרות עם כל אירוע.

נועמ'ס יעלה את רמת האירוע שלכם בכמה רמות, המחירים נוחים והוגנים.

נועמ'ס יבטיח לכם ראש שקט לקראת האירוע, באירוע וכמובן ששמחה לאחר האירוע :) .

ממליצה בחום רב על קייטרינג לאירועים , נועמ'ס.

לבחור קייטירינג לאירועים זו משימה קשה כיוון שאתם רוצים לבחור את הטוב ביותר בשביל האירוע שלכם.

המשימה הזו קלה מתמיד :) קייטרינג לאירועים , נועמ'ס.

קייטרינג איכותי מאוד ברמה בין הגבוהות בארץ יבטיח כי כל בעיה שקשורה לקייטירינג תעלם :) .

ממליץ בחום על נועמ'ס , אוכל נהדר ושירות מצויין.

באירועים קטנים כמו ימי הולדת וכו.. באני ממליץ דווקא על מגשי אירוח.

מגשי אירוח הם יותר אסטטים מקייטרינג.

זה נראה יותר נקי, יפה ומעודן.

המלצה שלי, מגשי אירוח של גבינות המשק.

הם בהחלט יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר שניתן לבצע.

אני גם רוצה להמליץ על קייטרינג לאירועים קטנים כמו ימי הולדת שבת חתן וכו..

הקייטרינג של ג'ירף.

קייטרינג מעולה עם מנות מצוינות! ניסיתי ואהבתי! מומלץ.

לבחור קייטירינג לאירועים זו משימה קשה כיוון שאתם רוצים לבחור את הטוב ביותר בשביל האירוע שלכם.

המשימה הזו קלה מתמיד :) קייטרינג לאירועים , נועמ'ס.

קייטרינג איכותי מאוד ברמה בין הגבוהות בארץ יבטיח כי כל בעיה שקשורה לקייטירינג תעלם :) .

ממליץ בחום על נועמ'ס , אוכל נהדר ושירות מצויין.

מחזק כל מילה ומילה.

קייטרינג לאירועים של נועמ'ס נחשב לקייטרינג בין הטובים שיש בארץ.

שנים של ניסיון בתחום הופכים אותו לקייטרינג לאירועים המקצועי ביותר שיש.

אם יש לכם אירוע קטן כמו יום הולדת למשל, אני ממליצה על קייטרינג לאירועים קטנים של ג'ירף.

קייטרינג נהדר שמשאיר טעם של עוד!

טיפ בבחירת קייטרינג לימי הולדת 

אם אתם חוגגים יום הולדת אז קודם כל מזל טוב! מה דעתך לעשות משהו שונה השנה? קבלו כמה טיפים שימושים איך להפוך את יום ההולדת למשהו בעל משמעות אחד הטיפים השימושים ביותר יהיה בחירה של קונספט האירוע : יהיה אפשר לבחור לקיים יום הולדת בסגנון קייטרינג איטלקי ברמה , מקסיקני, אולי רק כמה דוכנים,או אירוע מינגלינג. אולי קוקטייל ? יום הולדת בסגנון ברזילאי עם ריקודי סלסה ונתחי אסאדו, מסיבת יום הולדת מזרחית בסגנון דומה לאירועי חינה, מסיבות אירופאיות, מסיבות עם קייטרינג על האש באווירה של טבע ועוד.אצלו קייטרינג לימי הולדת הופכת חוויה ההמלצה שלי עבור קייטרינג לימי הולדת 

מגשי אירוח הם פיתרון אדיר בעיני!!!

כמידי שנה חוגגים במשרדינו ט"ו בשבט, הרמת כוסית וכו' וכל פעם מחדש אנחנו מתלבטים על תפריט. משהו שלא יהרוג אותנו מבחינה כלכלית, ומצד שני שיהיה קליל וקלאסי. כי בנינו למי יש כח להתחיל להכין תפריט ועיצובים ? כשהכרתי את מגשי אירוח של גבינות המשק הבנתי שמצאתי את הפיתרון שלי, ומאז אנחנו מזמינים קבוע בכל החגים, הישיבות או האירועים שאנחנו צריכים בהם גם אוכל וגם עיצוב. ממליצה בחום !!! 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל - המלצות
בחר
בחר