מאהבת

שלום, בעלי הגיש תביעה לבית הדין הרבני בעילות שונות. יש לו למעשה מאהבת. האם ניתן לדרוש מבית הדין לאסור על בעלי להיפגש עם המאהבת? מה קורה במידה וימשיך להיפגש איתה? שמעתי כי קיים צו כזה, האם נכון?

שלום רב,

בעקרון, ניתן לדרוש מבית הדין שיוציא צו האוסר על בעלך להתראות עם המאהבת, על אחת כמה וכמה אם היא נשואה (אז היא תהיה אסורה על בעלה ועל בועלה). את הבקשה ניתן להגיש אף בתביעה לשלום בית. בכל מקרה, בעלך יצטך להוכיח את תביעתו לגירושין. בהצלחה מורן סמון, עו"ד מנהלת משותפת פורום דיני משפחה וגירושין.

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

מנהל הפורום
1000+

המשך

תודה. המאהבת אינה נשואה. האם בכל זאת ניתן להוציא צו? הצו הוא שבעלי לא יתקרב למאהבת או נגד המאהבת שלא תיפגש עם בעלי? מה קורה במידה וינתן צו כזה ובכל זאת לא יוכל לשלוט ביצריו ויפגש עימה? האם יהיה נתון לסנקציות?

שרית שלום רב,

לשאלתך התשובה היא חיוביםת - ניתן להוציא צו האוסר אותה עליו ויהיה ניתן אף לבקש קנס במידה שיפר את הצו. השאלה מה ברצונך להשיג - גם אם הוא יעמוד בתנאי הצו, הוא תמיד יוכל לנהל רומן או לבגוד עם אחרת - האם תוציאי צווים לכל אישה שהוא ייפגש איתה? לדעתי, אם ברצונך בשלום בית, צו שכזה אינו הפתרון - את יכולה לפנות בבקשה לשלום בית בבית הדין הרבני או בישוב סכסוך בבית המשפט לענייני משפחה כדי לנסות ולגשר ביניכם. בהצלחה מורן סמון, עו"ד מנהלת משותפת פורום דיני משפחה וגירושין

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

מנהל הפורום
1000+

מבחינה הילכתית המאהבת אינה אסורה לבעלך ובמיוחד אם את לא מספקת את צרכיו דהיינו מקיימת איתו יחסי מין !

אין צו כזה ולא יכול להיות צו כזה כי זה נוגד חוק יסודי שהוא נעלה על כל החוקים "חוק יסוד כבוד האדם וחירותו" לא תמיד בתי הדין מחויבים לחוקי מדינת ישראל ולערכיה כמדינת חוק.(הם גם עלולים לקחת בחשבון שאם לא יהיה לו מאהבת הוא עלול להשחית את זרעו לשווא)

אם לא מתקיימים יחסי אישות בינכם סביר להניח גם אם הוא לא הוכיח את תביעתו שהוא יתגרש ממך בסופו של יום, כמובן שאז את יכולה לבקש את כתובתך והם יענו בחיוב אם הוא לא הוכיח את תביעתו

אני רק רוצה לומר לגברת הנכבה שיכולה להתגרש בגלל שבעלה חצוף בכך שיש לו מאהבת אבל היא לא מחפשת להתגרש, היא מחפשת שלום בית ורוצה להיות איתו ולכן מחפשת להעיף את הכלבה הזאת [המאהבת] החוצה.

אשרייך, אני מעריץ אותך ואין כמוך.

אני מאחל לך שבעלך יכניס שכל לראש ויראה את האוצר בבית ולא בחוץ.

בהצלחה בשלום הבית שלכם אמן ואמן, שבת שלום.

תעיפי אותו לקיבינימט הוא עוד יתחרט ואם לא עוד יותר טוב בשבילך תתחילי להעריך את עצמך מה שהוא עשה לך הוא יעשה גם למאהבת הזונה שלו

הבגידה בא מזה שאין בינכם תקשורת... מאמי תביני משהו מאד ברור, כל עוד לא תדברו בבית לא תדברו גם במיטה מותק זו הבעייה שלך שנית כמה שתטלי סגציות לא יעזור לך אם לא תבני תקשורת בבית ואני מדגישה ת ק ש ו ר ת ואם לא תבני אותה נכון על אמון הבנה ושיחה וזמן לבד לך ולו שום דבר לא יעבוד מתוקה.. וגם שמרי שבת איתו תאמיני לי זה התחלה של תקשורת.

וזה לא על מנת להיות צדקנית ולהחזיר אותך לדת אלא פשוט כדי לתת לך תמונה שכמה ששבת כזו יכולה לתת לך זוגיות.

הוא לא יוכל לברוח לשום מקום ורק לפתור איתך בנועם את הבעיות..  יום טוב.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר