שאלת סקר

היי יש אדם שאני מכיר שמאוד רוצה המשכיות ,מצבו הכספי עגום התייסר בחייו משפחה קשה וכו , מה עליו לעשות בכדי למצוא פונדקאית למטרה זו? ב. מה החוק אומר לגבי הבאת ילד במצב כזה מבחינתו מבחינת זכויות הפונדקאית ? ג. מה קורה אם הוא מוצא בחורה שמתאים לה הסידור הזה לא פונדקאית ,מהן הזכויות והחובות במקרה הזל ? תודה לכם

סליחה, שפה יפה מידי, לא ברור לי

"רוצה המשכיות", כלומר, הוא רצה ילד (רוצה לגדל ילד, או רק חותמת בתעודת זהות שהוא תרם לפיצוץ האוכלוסין של כדור הארץ?) "מצב עגום", כלומר בלי כסף, או אישתו עקרה, או שהוא בישן מידי בשביל לצאת לדייטים? אולי אם תשובות לזה היהי יותר ברור מה הוא יכול לעשות

תגובות

א. פשוט מאוד מצבו הכספי עגום. ב. הוא רוצה המשכיות לדעתי זוג לסביות יתאים יותר ,הוא רוצה לגור קרוב להיות מעורב מה שנקרא ועם מרחב מחיה מה שנקרא. ג.הוא רווק שחייו קשים מכל היבט שהוא פשוט רוצה להיות אבא נכון ועם כל הקשיים להתנהל ככל הניתן בסידור כזה. תודה לך

עד כמה שאני מבין (ואני לא מבין ממש הרבה) החוק לא אומר כלום

אדם במצב כזה לא זכאי לעזרה מהמדינה להבאת ילד (אולי אם היתה לו בעיה רפואית), ולגבי האם יצתרך לשלם מזונות? עד מה שאני מבין (ושוב, אני לא מבין יותר מידי) לא משנה מה נחתם (אלא עם הוא תורם לבנק הזרע) הוא תמיד יכול להיות מחויב לשלם מזונות לילדיו הביולוגים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר