עזרה בבקשה מזונות

פסקו לי מהזונות ל2 ילדים של 3000 שח ועוד חצי מהגנים והצהרונים אני משלם כמעט 4500 שח זה לא הגיוני אין לי ממה לחיות אני משתכר 5200 אין לי 12 שנות לימוד אני נהג מה עליי לעשות הפסיקה ניתנה לפני חודש ועכשיו הגרושה הגישה כתב ערעור שהמזונות לא מספיקים לה הזוי איך שבית המישפט לא מבין את הגברים יש לציין שכל סוף שבוע הם אצלי שישי שבת ופעמים בשבוע האם יתכן שעוד יגדילו לי את המזונות ?. 2- גיליתי כי יש לי למעלה משנה עיקול שהיא עשתה דרך בית מישפט לעיניני משפחה עיקול על האוטו וביטוח חיים של העבודה למרות שאני משלם כל חודש דרך הוראת קבע זו חוצפה אני אזרח מן המנין שמפרנס ומשלם בכבוד לילדי האם יש חוק כזה שמותר לה לעשות עיקול למרות שאני משלם מזונות וכיצב ניתן לבטל זאת

מי השופט/ת שפסקה לך את דמי המזונות?

האם יש לך דירה או דירה בבעלות משותפת ? מי השופט/ת הדן בערעור במחוזי ?

המשך מזונות

השופטת שפסקה היא אסתר ז'יטניצקי רקובר. לפני כחודש הסתיים המשפט ועכשיו נישלח לי כתב ערעור אבל לגרושה עדין אין פטור מתשלום אגרה ולא הפקידה תשלום יש לה סיוע מהמדינה לעו"ד . אני גם מנסה לקבל עו"ד עדין ממתין נימאס לי שהמדינה נותנת עונש לאבות .

ערעור שכנגד

כדאי היה מאד שגם אתה תגיש ערעור + ערעור שכנגד מטעמך. לא כדאי במקרה הזה לנהוג רק בהתגוננות אלא צריך גם להתקיף. נתון חשוב שלא מסרת הוא האם יש לך רכוש או חסכונות, דירה, ועוד' לנכסים כאלה יש משמעות כאשר פוסקים מזונות. נתון חשוב נוסף הוא האם האם עובדת, ומהי הכנסתה. כמו כן צריך לדעת האם הילדים והאם גרים בשכר דירה או בדירה ואם בדירה האם יש משכנתא? כל הנתונים הללו משפיעים על גובה המזונות, ורק אם יהיה מלוא המידע בידי, אוכל לחוות דעת האם המזונות גבוהים נמוכים או סבירים. בכל מקרה אם האם הגישה ערעור כדאי להגיש גם ערעור מטעמך כדי להתקיף ולא רק להיות מותקף. עליך לדעת שערעור יש להגיש תוף 45 ימים ולאחר מכן לא תוכל לעשות זאת. כדאי לך להשקיע בעו"ד ולא לחכות לעו"ד מהסיוע המשפטי, גם כדי שלא לפספס את המועד וגם כדי שהשירות יהיה ברמה גבוהה יותר. בברכה, עו"ד אלינור ליבוביץ מנהלת משותפת של פורום דיני משפחה וגירושין
פסקו לי מהזונות ל2 ילדים של 3000 שח ועוד חצי מהגנים והצהרונים אני משלם כמעט 4500 שח זה לא הגיוני אין לי ממה לחיות אני משתכר 5200 אין לי 12 שנות לימוד אני נהג מה עליי לעשות הפסיקה ניתנה לפני חודש ועכשיו הגרושה הגישה כתב ערעור שהמזונות לא מספיקים לה הזוי איך שבית המישפט לא מבין את הגברים יש לציין שכל סוף שבוע הם אצלי שישי שבת ופעמים בשבוע האם יתכן שעוד יגדילו לי את המזונות ?. 2- גיליתי כי יש לי למעלה משנה עיקול שהיא עשתה דרך בית מישפט לעיניני משפחה עיקול על האוטו וביטוח חיים של העבודה למרות שאני משלם כל חודש דרך הוראת קבע זו חוצפה אני אזרח מן המנין שמפרנס ומשלם בכבוד לילדי האם יש חוק כזה שמותר לה לעשות עיקול למרות שאני משלם מזונות וכיצב ניתן לבטל זאת

החדשות הטובות הן שבערעורי משפחה החל לכהן באחרונה הרכב חדש בראשות כב' השופט שאול שוחט.

יש לקוות כי הוא "ינחיל" את הדרך שסומנה ע"י כב' השופטת העליונה אילה פרוקצ'יה בפס"ד אוחנה וצ'ינובוי.

אגב אני מכין ממש בימים אלה ערעור מזונות על פסק דין של כב' הש. רקובר.

בעיה מזונות הילדים הם לגידול הילדים אך לא כך האמא היא לוקחת את הסכום אלי ומזנחה את הילדים שהאבא יוצאי עוד צריך לבטל את חוק המזונות ומזונות האישה זה הפיתרון  וכול אבא הדאג לילדו צריך להקיים תרמות עורכי דיין חזקיים הרגון זכוית הגבר והפגנות  הגבר לא סמרטות של הנשים וחוקי בתי המשפט והרווחה זבלות גם נשלם מזונות וגם יגדו לנו כמה לראות את הילדים שלנו זה מגוחך 

השמח לשמוע תגובות לכתבה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר