קבלת דירה

אני גרוש 5 שנים והתהליך מאחוריי. אמי מעוניינת להעביר על שמי ללא תמורה דירה, מה שלא רציתי לעשות בעבר. האם יש לי סיבה לחשוש שאם גרושתי תדע, זאת תהייה עילה לדרישות כספיות חדשות ? ( למשל הגדלת מזונות בעילה של שיפור מצב כלכלי למשל ?) תודה

פנה לעו'ד לייעוץ

לגרושתך אין כל סיבה להתחיל לסחוט אותך. הרבה גברים גרושים קנו דירות בעבר ואין כל סיבה שלך לא יהיה במיוחד שאתה מקבל זאת מאימך במתנה ורצוי שיהיה הסכם בינכם אצל עו'ד. כמו כן ברגע שהבית רשום על שימך בטאבו, אתה פטור ממס שבח.חשוב מאוד לציין שהדירה ניתנה לך במתנה. רק אל תזרוק את אימך היקרה. אמא יש רק אחת.

דירה

שלום רב, על פניו לא אמורה להיות בעיה.עם זאת ולעניין מזונות הילדים יש לבדוק כיצד הבעלות על הדירה הנ"ל תשפר את מצבך הכלכלי. לעניין זה לא ציינת את מספר הילדים המשותפים, גילם וסך המזונות אשר נפסק עבור כל אחד מהם. כמו"כ לא ציינת האם המזונות משולמים כסדרם או שיש חוב בהוצל"פ- כי אז הגרושה תוכל לעקל את הנכס . בכל מקרה נראה כי עדיף שתתייעץ עם עו"ד המתמחה בתחום לפני ביצוע הפעולה. בהצלחה. בבי (בתיה) שפיצר-ורש, עו"ד ומגשרת המידע הניתן בזה איננו תחליף ליעוץ משפטי אישי והוא נועד לידיעה כללית בלבד. השימוש במידע הוא על אחריות המשתמש בלבד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר