תביעת כתובה

אני ובעלי פרודים מזה 9 חודשים . תביעת הגירושין מתדיינת בבית הדין הרבני כמובן שהוא פתח ומזונות ילדים בבית המשפט . לא מזמן נודע לי כי שבועיים לאחר שהוצאתי אותו מהבית הוא עבר לגור עם בחורה שכנראה זה רציני בינהם ועד היום הוא שם. הם מסתובבים באירועיים חברתיים חופשי ביחד .אנשים רואים אותם ביחד ברחוב או באיזשהוא מקום שמספרים לי .כמו כן הייתי בבניין בו היא גרה ונוכחתי לדעת שהוא באמת גר שם.יש לי רק 2 תמונות שלהם יחד יושבים אחד לצד השני ואחד קצת מחובקים.הזוגיות עם אותה בחורה ידועה לכולם. האם יש לי אפשרות לתבוע כתובה על סמך הידע הזה? האם אני יכולה לבקש מבית הדין לזמן את הבחורה הידועה בציבור של בעלי ?(כמובן היא לא תעיד נגדו היא רוצה אותו).אין לי כסף לחוקר פרטי וגם לא רוצה לוותר ככה לבעלי לצאת מזה בקלות זה כבר פעם שניה שהוא עושה את זה לאישה שלו עם 2 ילדים שלו. מה עצתכם בעניין תביעת כתובה???

תתייעצי עם עו'ד לעינני משפחה

אם יש לך טיפת מוסר ותרי על הכתובה

הכתובה ניתנה בימים בהם נשים לא עבדו, והיו תלויות רק על ההכנסה של הגבר, היום הזמנים השתנו, יש חלוקת רכוש, הילדים יקבלו מזונות, מעבר לזה וותרי על הכתובה

לא מסכים איתך

אין הצדקה במקרה בגידת הבעל לוותר על הכתובה.

אבל הוא לא בוגד בה, הם כבר פרודים כמאט שנה, האם הוא אמור להתנזר ממין וחברה בזמן הזה?

כל הרכוש, חצי חצי, איפה הבעיה כאן? וגם, אין קשר בין זה שיש לו חברה, ולכתובה, לפי היהדות (עד כמה שאני יודע) מותר לבעל לקיים יחסי מין אם נשים אחרות (אסור לאישה לעשות את זה), כל עוד מה שהוא עושה, לא פוגע בבית או באשתו (פוגע כלכלית, כמובן, לאף אחד לא ממש איכפת מרגשות). הסיבה היחידה שהוא "בוגד" בך, היא בגלל שהגרושים האלו לוקחים יותר מידי זמן (אם היו נגמרים כבר, אז זה לא הייתה בגידה). הוא לא עושה את זה בשביל לפגוע בך, הוא פשוט ממשיך את חייו, אז למה את לא יכולה להמשיך את חייך?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר