ילד בדרך אצל הגרוש

לפי מה שהבנתי הגרוש כנראה התחתן עוד פעם או עשה הסכם כל שהוא אין לי מושג והוא לא שיתף אותי ואת הילדים ועכשיו לפי מה שרמז כנראה אשתו או איך שקוראים לה בהריון האם הולדת תינוק עלולה לשנות דבר מה בהסכם המזונות של הילדים בעתיד לאחר הולדת התינוק אבקש לקבל תשובה כי זה קצת מדאיג אותי מה יקרה עם ילדינו המשותפים תודה אמא

אמקד את שאלתך:

את שואלת האם ילד נוסף שיוולד לגרושך מזוגיות שנייה משמש עילה לתביעה להפחתת דמי המזונות, או לחילופין, האם נסיבות אלה מהוות "שינוי נסיבות מהותי"? (כך כהגדרת המבחן בפסיקה) כעקרון התשובה חיובית, שכן ילד נוסף משמעו הוצאות נוספות והכיס של בעלך יושפע מכך. מאידך, צפוי היה (או לגמרי לא תלוש מציאות) כי בעלך יעשה שימוש באונו ו/או יבנה משפחה חדשה. אין פסיקה חד משמעית בעניין זה, והמבחנים הפסיקתיים עדיין אותם מבחנים (מבחן הכנסות וכו.) באם תוגש תביעה כזו מצידו, את מצידך יכולה להגיש תביעה נגדית להגדלה. העובדות הן אלה שאמורות להכריע.

במקום להגיש תביעות הדדיות אפשר גם לנסות להגיע להסכם לחסוך שכ"ט עו"ד

פרט כמה ילדים יש לך? מה שכרך? מה שכרו? כמה מזונות הוא משלם היום? הרבה מלל ללא פרטים יקשה על העו"ד לענות

ילד בדרך אצל הגרוש

לפי מה שהבנתי הגרוש כנראה התחתן עוד פעם או עשה הסכם כל שהוא אין לי מושג והוא לא שיתף אותי ואת הילדים ועכשיו לפי מה שרמז כנראה אשתו או איך שקוראים לה בהריון האם הולדת תינוק עלולה לשנות דבר מה בהסכם המזונות של הילדים בעתיד לאחר הולדת התינוק אבקש לקבל תשובה כי זה קצת מדאיג אותי מה יקרה עם ילדינו המשותפים תודה אמא

אכן תתכן עילה להקטנה אך בד"כ לא מפחיתים סכום רב.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר