שתוף פעולה בין אבות גרושים

היי אני מניח שרובכם נאנקים תחת העול הכלכלי של הגירושין במדינת ישראל. אני די מתפלא שלא קם עד עכשיו אף ארגון כדי לתת מענה זול לסיוע משפטי, ייעוץ ושרותים נוספים. אני רוצה להציע שיתוף פעולה בתחום של חקירות ומעקבים. כחלק מהמאבק המשפטי שאני מנהל נגד הגרושה עולה הצורך למצוא עליה פרטים שונים והאופציה היחידה היא לשכור חוקר פרטי. אין לי את הסכומים הנדרשים לשם כך ולכן אני מציע את עסקת הברטר הבאה: אני מוכן - שעה תמורת שעה - לעקוב אחר גרושה של אחד מכם (כולל צילום ותיעוד) אם אתם תהיו מוכנים לעקוב אחר גרושתי. אני יודע שאנחנו לא מקצוענים בתחום אבל כדי לעשות דברים אלמנטריים כמו לגלות איפה מישהיא עובדת או עם מי היא מסתובבת לא צריך שנים של ניסיון. מי שמעוניין להשתתף בזה שיצור עימי קשר ב solidarity.abba@gmail.com מי יודע - אם יהיו הרבה מתעניינים אולי אפילו אתחיל לקשר בין אבות שונים.

יפה. יוזמה ברוכה

אין לך מה לעשות בחיים? אומרים שהם קצרים. צא לחופש וקרא ספרים עדיף על מעקבים..

לאן הגענו. 6 אנשים נהרגו לא מזמן על הכביש, ברגע אחד נגמרו חייהם. לו ידעת שאתה זה שימיך ספורים היית מבזבז זמן יקר על...על מה??? ליצור רשת של עוקבים סדרתיים שאין להם דבר לעשות פרט למעקב אחר האמא של הילדים שלהם? שיהיה בהצלחה עם ה"יוזמה הברוכה" הזו, מה שבטוח היא תוציא לחופשה ותרחיב את דירותיהם של הרבה עורכי דין.

אני מעוניינת. איך אפשר לצור קשר?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר