הסכם ממון בנישואים

שלום זוג נשוי שנתיים אין הסכם ממון לאישה כספים לבעל חובות ילד משותף האם ניתן לערוך הסכם ממון(כאשר כבר נשואים) אצל עורך דין ולרשום שהכספים שלה בלבד וחובותיו שלו בלבד? עד כמה הפרוצדורה מסובכת ? מה נדרש לשם כך ?וכמה מקובל לשם למקרה כזה? תודה מראש על התשובה יום מוצלח

ניתן לערוך הסכם ממון בעזרת עו"ד ולאשרו בביהמ"ש וזה לא מסובך כלל

הסכם ממון בנישואין

על פי חוק יחסי ממון בין בני זוג התשל"ג סעיף 2 (א) (ב) לאחר נישואין ניתן לאשרר הסכם ממון רק בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה וזאת לאחר שנוכח ביהמ"ש או ביה"ד כי בני הזוג עשו את ההסכם בהסכמה חופשית וכי הם מבינים את משמעתו ואת תוצאותיו. לייעוץ ניתן לפנות נסים אברג'ל- משרד עו"ד רון לוינטל, דיני משפחה- עו"ד וטוען רבני 0508322672 nisim.ab@gmail.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר