למה לא מסוגלים?

ועוד דבר!אל תתשכחו שאים גבר מחליט להתגרש הוא יודע בדיוק לאן הוא הולך.ואיך השיוויון פועל .אולי זה בגלל שאתן הנשים חושבות שהגבר שהתחתן איתכן הוא שלכן והתן יכולות לעשות מה שתירצו ולהתנהג איך שאתן רוצות? ואז מגיע היום שנימעס לו ואתן שאלות למה? מתגרשים לפעמים גם אים עדין אוהבים אבל אים לא טוב למישהו פשוט חבל להשאר יחד.ואז האישה משתמשת בנשק שהיא אומרת הכי יקר לה ה י ל ד י ם. כול הכבוד תודו זאת האמת

אני מוכן

לא נכון יש גם גברים אחרים מהסוגים שכן יכולים אני מהאלה זה לא מדוייק מה שאת כתבת אין לי כל כך זמינות לאינטרנט , אני מעוניין להקים קבוצה של פרודים ומתגרשים , שביחד נעשה מפגשים ושיחות כך נוכל לתת טיפים אחד לשני , לתמוך , אולי אף נתאחד לקבוצה של חברים וביחד נעבור את התקופה האומללה הזו אני עצמי נמצא בעיצומם של גירושים מהמלוכלים ביותר ( הפרודה שלי מינתה את העו"ד שלה לסנדק בברית של הבן שלי - התגובות לא אחרו לבוא ) ביחד גברים ונשים נוכל ליעץ אחד לשני ולראות איך מסיימים את הסיפור הזה בצורה הכי טובה , אולי גם נפגיש בין הילדים שלנו שיראו שהם לא לבד כל מה שהקבוצה תחליט , יכנסו רק כאלה שהמטרה שלהם היא חברות טהורה ושיתופיות , אז מי שמעוניין או מעוניינת אנא צרו עימי קשר לטל 0509909930 ונארגן את המפגש הראשון בתודה גרינבלט אורן

למה לא מסוגלים?

ועוד דבר!אל תתשכחו שאים גבר מחליט להתגרש הוא יודע בדיוק לאן הוא הולך.ואיך השיוויון פועל .אולי זה בגלל שאתן הנשים חושבות שהגבר שהתחתן איתכן הוא שלכן והתן יכולות לעשות מה שתירצו ולהתנהג איך שאתן רוצות? ואז מגיע היום שנימעס לו ואתן שאלות למה? מתגרשים לפעמים גם אים עדין אוהבים אבל אים לא טוב למישהו פשוט חבל להשאר יחד.ואז האישה משתמשת בנשק שהיא אומרת הכי יקר לה ה י ל ד י ם. כול הכבוד תודו זאת האמת

לא כולן אותו דבר

אתם גם משמיצים את הנשים.דע לך שכל המריבות שלי איתו, זה בגלל שהוא רוצה להתנקם בי דרך הילדים ולכן משחק בהם ולא לוקח אותם בזמנים קבועים אלא משחק בנפשם הרכה...הלוואי והיה לי גרוש שהיה רוצה לקחת את הילדים ולא משתמש בהם כדי לפגוע בי, בגלל שאני לא רוצה אותו. אתה רואה זו דרך דו צדדית.

אני מוכן

לא נכון יש גם גברים אחרים מהסוגים שכן יכולים אני מהאלה זה לא מדוייק מה שאת כתבת אין לי כל כך זמינות לאינטרנט , אני מעוניין להקים קבוצה של פרודים ומתגרשים , שביחד נעשה מפגשים ושיחות כך נוכל לתת טיפים אחד לשני , לתמוך , אולי אף נתאחד לקבוצה של חברים וביחד נעבור את התקופה האומללה הזו אני עצמי נמצא בעיצומם של גירושים מהמלוכלים ביותר ( הפרודה שלי מינתה את העו"ד שלה לסנדק בברית של הבן שלי - התגובות לא אחרו לבוא ) ביחד גברים ונשים נוכל ליעץ אחד לשני ולראות איך מסיימים את הסיפור הזה בצורה הכי טובה , אולי גם נפגיש בין הילדים שלנו שיראו שהם לא לבד כל מה שהקבוצה תחליט , יכנסו רק כאלה שהמטרה שלהם היא חברות טהורה ושיתופיות , אז מי שמעוניין או מעוניינת אנא צרו עימי קשר לטל 0509909930 ונארגן את המפגש הראשון בתודה גרינבלט אורן

גם לא כולן אותו דבר.

אתם גם משמיצים את הנשים.דע לך שכל המריבות שלי איתו, זה בגלל שהוא רוצה להתנקם בי דרך הילדים ולכן משחק בהם ולא לוקח אותם בזמנים קבועים אלא משחק בנפשם הרכה...הלוואי והיה לי גרוש שהיה רוצה לקחת את הילדים ולא משתמש בהם כדי לפגוע בי, בגלל שאני לא רוצה אותו. אתה רואה זו דרך דו צדדית.

יש שמוכנות

אבל אתם לא מסוגלים להתמודד. זה לא מסתכם רק בתשלום מזונות. אני רוצה לראות גבר שמאחר לעבודה או מחסיר ימים רבים בשל מחלת ילד,אסיפות הורים,מריבות של גיל התבגרות - להתמודד עם בנות בגיל ההתבגרות - השכמה, השכבה, מקלחת. לדעתי צריך לשלם לנשים גם על ההתמודדות היומיומית ולא רק על האוכל.

וזה מזכיר לי

יש לי חבר שהתגרש לא מזמן וזכה להסדרי ראייה רחבים של פעמיים בשבוע כולל לינה וכל סוף שבוע שני. תראה הוא סיפר לי, כל השנים אשתי הייתה מספרת לי כמה קשה לה לכבס. והנה, אחרי שהתגרשנו, גיליתי שזה ללחוץ על הכפתור במכונה....... לפחות אחרי שהתגרשתי הוא רמר, אני יודע את האמת. וכתשובה לליאת וכתוספת לדברי החבר אני יכול לומר שלקלח, להשכים להשכיב, לשחק, להקשיב, לחבק כשצריך, לתמוך, ללכת לאסיפות הורים, להיות עם הילד כשהוא חולה, כל זה הרבה יותר מללחוץ על כפתור, אבל זה הכיף בגידול ילדים, דווקא האישה כשהיא המשמורנית צריכה לשלם לאב פיצוי על שהוא אינו זוכה לאותו נתח בחוויה זו שבגללה אנו מביאים לעולם ילדים.

הייתי משלמת לך

הייתי משלמת לך כדי שתשכנע את האקס שלי לחשוב כמוך. הרבה גברים חושבים אחרת ויש שחושבים כמוך. יש גברים שהם מתגרשים גם מהילדים. אז בוא לא נשלם לכם מזונות על הגירושים שלכם מהם ועל הפגיעה בנפשם הרכה.

ברור לך שאתה חריג בנוף הגברים כן?

הלוואי והלוואי שכולם היו כמוך אבל רובם לא!וזו עובדה ידועה. הלוואי והגרוש שלי היה כמוך. לא מאיים על אי לקיחת הילד בכל פעם שצריך לשלם. ועוזר בטיפולים וכו' מבלי להגיד שזו טובה ולא זכות. משה תצא מהקופסא בה אתה חי כי רוב הגברים שונים ממך מאוד .גם היינו רוצות מאוד שזה לא יהיה כך זו עובדה.

מכיר הרבה גברים החושבים כמוני, אולי הגרוש שלך הוא החריג ?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר