תהליך גירושין

שלום, אני חדשה בפורום. חייתי עם בעלי 8 חודשים באפריל 23.04.08 הוא עוזב את הבית , אני בהריון חודש שישי מאז שעזב את הבית ועבר לאמא שלו ,הוריד אותי מחשבון בנק שלו ולא משלם לי אפילו שקל כדי לקנות מצרכים, אני בהרייון הכי חשוב בשבילי זה לאכול. אין לנו רכוש מושתף , בעלי היה גר איתי בבית של אמא שלי. הגשתי כבר תביעה למזונות אבל הפגישה עם עורך דין זה רק 4.6.08 הבעיה שלי היא איך אני אחיה עד אז, בעלי נגד גירושיו, יש י שאלה האם אני יכולה להגיש תבעיה לגירושין בעדיו והאם יגרשו אותי ממנו ללא הסכמתו? האם זה אפשרי? .תודה אשמח לתשובה .

ש לך זכויות ואל תמהרי להתגרש המתיני....

יש עוד עו'ד בארץ שיתנו לך ייעוץ אינך חייבת להמתין לעו'ד מיוחד אם אין לו זמן עבורך.הכי חשוב ללכת לייעוץ/גישור.אתם עדיין צעירים וישנם מחלוקות אצל כל זוג טרי וניתן לפתור אותם באמצעות מגשר כדאי לנסות.בהקשר לאוכל האם את עובדת?

לא, אני לא עובדת...

אני כן קרוצ הלהתגרש , למרות שאני צעירה אבל לחוזר לגהנום אני לא מתכוונת, הבן אדם אכפת לוו רק מעצמו.

תהליך גירושין

שלום, אני חדשה בפורום. חייתי עם בעלי 8 חודשים באפריל 23.04.08 הוא עוזב את הבית , אני בהריון חודש שישי מאז שעזב את הבית ועבר לאמא שלו ,הוריד אותי מחשבון בנק שלו ולא משלם לי אפילו שקל כדי לקנות מצרכים, אני בהרייון הכי חשוב בשבילי זה לאכול. אין לנו רכוש מושתף , בעלי היה גר איתי בבית של אמא שלי. הגשתי כבר תביעה למזונות אבל הפגישה עם עורך דין זה רק 4.6.08 הבעיה שלי היא איך אני אחיה עד אז, בעלי נגד גירושיו, יש י שאלה האם אני יכולה להגיש תבעיה לגירושין בעדיו והאם יגרשו אותי ממנו ללא הסכמתו? האם זה אפשרי? .תודה אשמח לתשובה .

מה זה תביעה לגירושין בעדיו?

שלום, אני חדשה בפורום. חייתי עם בעלי 8 חודשים באפריל יתכן שיכפו עליו לתת לך גט ואם יסרב ינקטו נגדו סנקציות כדי לאלצו לתת גט. אין גט ללא הסכמה. את גרה אצל אמך. אז אני מניח שעד 4.6 יהיה לך מה לאכול. לא? מקווה שתחזרו לחיות ביחד בשלום

התכוונתי להגיד גירושין בלעדיו, יש לי שגיאות הקלדה מהירה.

סליחה על תגובה מאוחרת מדיייייייייי   אבל בסוף התגרשתי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר