תאונת עבודה

תאונת עבודה

שלום רב, לפני 3 חודשים החלקתי עם הקטנוע בדרך לעבודה (אני חונכת נכים בביתם). נפגעתי ברגל וגם אחרי תקופת המחלה שביטוח לאומי משלם אני מתקשה בהליכות ממושכות. עבדתי במקום יותר משנה, אני לא יודעת מה לעשות עכשיו? אנני כשירה עדיין לסוג עבודה כזה, אני אמורה להתפטר ולצאת בלי פיצוי כלשהו? הם לא ממהרים לפטר כדי לא לשלם פיצויים. מה הצד הבא שלי? תודה

שלום לך

אני מצרפת לך מידע לגבי תאונות עבודה. למיטב ידיעתי גם תאונה שנגרמה בדרך לעבודה נחשבת כתאונת עבודה אבל בכל מקרה תקראי את המידע שאני מצרפת לך. במידת הצורך אני מציעה לך להתייעץ גם עם עו"ד כי הרבה פעמים אנחנו לא מודעים למה שמגיע לנו במקרים כאלה הכי טוב להעזר בעו"ד. רפואה שלמה! דריה.

הנה הקישור שוב

קודם לא עלה משום מה.. מידע על תאונות עבודה. בברכה, דריה.

תאונת עבודה

עו"ד נזיקין יכול לשפוך אור על הנזק הפיזי שנגרם לך וככל שנגרמה לך נכות ולגבי השאלה שלך אם תוכלי להתפטר בדין מפוטרת ולקבל פיצויי פיטורים זה עניין של עו"ד בדיני עבודה עליך תחילה לפנות לרופא תעסוקתי שייקבע את יכולת העבודה שלך, על מנת לכבד את המגבלות שייקבעו לך, ככל שיקבעו, ורק לאחר מכן עליך להודיע למעביד ולתת לו הזדמנות למצוא לך מקום עבודה אחר מתאים. רצוי כי פנייתך למעביד תיעשה בכתב כדי שאח"כ יהיה לך קל להוכיח אם המעביד ינסה להימנע מתשלום פיצויים והכי חשוב - הרבה בריאות חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד רח' פלאוט 10, פארק המדע, רחובות תחומי עיסוק: גירושין, דיני משפחה וירושה, דיני עבודה, מקרקעין - חוזים www.hayalaw.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה