פיצויי פיטורין וח.לידה

שלום רב, ברצוני לדעת מס' דברים. עבדתי במקום העבודה כ-8 חודשים, הייתי בח.לידה 14 שבועות (עפ"י חוק) 1. האם אני צריכה לחזור לעבודה לחודש כדי לקבל פיצויים (כרגע יש לי וותק של 11 חודשים בלבד בעבודה). 2. האם אני יכולה להאריך את ח.הלידה ושהנ"ל יצבור לי את הוותק הדרוש לצורך פיצויי פיטורין? 3. במידה ואני צריכה לחזור לעבודה- האם אני צריכה לתת הודעה מוקדת? ואם כן כמה זמן מראש? וכיצד (במכתב/בע"פ)? זה ממש דחוף וחשוב תודה

התפטרות לאחר חופשת לידה

א. שיהיה במזל טוב ב. היה ואת יוצאת לחופשה ללא תשלום לאחר חופשת לידה, לא כל התקופה נחשבת לצורך הוותק לפיצויים אלא רק 14 יום ולכן יש לקחת זאת בחשבון ג. בכל מקרה של התפטרות עליך לתת הודעה בכתב למעביד ולתת לו הודעה מוקדמת. יש להבחין בין עובד שעתי / יומי שאמור לתת יום הודעה מוקדמת לכל חודש עבודה, לבין עובד חודשי שאמור לתת יום לכל חודש במהלך ה-6 חודשים הראשונים והחל מהחודש השביעי ואילך יומיים וחצי לכל חודש עבודה בהצלחה נ.ב: מתנצלת מראש על העיכוב שחל במתן התשובה חיה לזר נוטקין, עו"ד www.hayalaw.com * אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו. לצורך קבלת מענה מלא יש לפנות לעו"ד המתמחה בתחום דיני עבודה *

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה