דמי חופשה שנתית לעוזרת בית

אני מבקש לדעת כמה כסף עלי לשלם לעוזרת הבית שלי בגין דמי חופשה שנתית? להלן הנתונים: עובדת אצלי 12 שנה, שבוע -פעם אחת 5 שעות, שבוע שני - פעמיים בשבוע, 10 שעות...וחוזר חלילה....בחישוב שנתי 78 ימי עבודה של 5 שעות . שכר יום עבודה- 230 שח ליום. אשמח לתשובתכם המנומקת יעזור לי מאד תודה

חישוב ימי חופשה שנתית לעובדת משק בית / עובדת במשרה חלקית

חישוב ימי חופשה שנתית ייעשה לפי מי שעבד בשנת עבודה מעל 200 ימים או פחות. מאחר והעובדת הועסקה רק 78 ימי עבודה בשנה הרי שהחישוב הוא כזה: מספר ימי החופשה לה העובדת זכאית עפ"י חוק * מספר ימי עבודתה בפועל ---------------------------------------------------------------- חלקי 200 מאחר והעובדת השלימה 12 שנות עבודה היא זכאית ל-20 ימי חופשה לפי עובד שמועסק 5 ימים בשבוע ו-23 ימי חופשה בשנה אם היתה מועסקת 6 ימים בשבוע לפיכך היא זכאית ל20*78 ------ = 7.8 ימי חופשה לפי תעריף יומי רגיל שלה שציינת 200 שים לב שניתן לעשות חישוב זהה רק עם נתון של חלקי 240 ימים בשנה אם העובדת לא הועסקה כל השנה אלא רק חלק מהשנה ואז התוצאה "זולה" יותר בהצלחה בחישוב חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד www.hayalaw.com * אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחילף לו *

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

בבקש כמה עלי לשלם יופשה שנתית לעוזרת בית פעם בשבוע 4 שעות אשמח לנוסחא

בבקש כמה עלי לשלם יופשה שנתית לעוזרת בית פעם בשבוע 4 שעות אשמח לנוסחא

רצית נוסחה, קיבלת :-)

עובד זכאי למלוא מכסת ימי החופשה שמגיע לו לפי הוותק שלו (נניח 10 ימים בכל אחת מ4 השנים הראשונות למי שעובד 5 ימים בשבוע וכך הלאה) * ימי העבודה בפועל של אותה שנה

חלקי 200 או 240 ימים וזאת לפי התשובה לשאלה, האם העובד עבד במהלך כל שנת העבודה ואז החישוב יהיה חלקי 200 לעומת עובד שהועסק רק חלק מהשנה כי שכרתי אותו באמצע שנה נניח ואז החישוב יהיה חלקי 240 יום

לאחר שקיבלת לפי הנוסחה הנ"ל את מס' ימי החופשה שמגיעים לעובד אז צריכה לחשב את "דמי החופשה" שהם השווי. לוקחים שכר ב-3 חודשים האחרונים המלאים של העובד חלקי 90 = כמה שווה יום חופש אחד

בהצלחה !

תחומי עיסוק:

שלום רב

אשמח לקבל פירוט מלא כמה עליי לשלם לעוזרת בית שלי - ימי חופשה ודמי הבראה:

עובדת אצלי 6 שנים

פעם בשבועיים

שכר יום עבודה 220 ש"ח ליום 

תודה רבה , ושנה טובה 

שלום רב

טרם קיבלתי תשובתכם.

האם האתר פעיל ?

תודה מירב

שלום,

איך מסדרים תאונת עבודה מול ביטוח לאומי, מהו התהליך?

אבקש לקבל סכום שעלי לשלם לעוזרת בית  עבור דמי חופשה .סיימה לעבוד אצלי שנה שנייה .קיבלה כסף עבור שנה ראשונה. עובדת פעם בשבוע 3שעות בסכום 250₪.

תודה

שלום רב,

שלחתי שאלה ולא קיבלתי התייחסות.

אנא , אני מבקשת את עזרתכם, העובדת שלי הביאה לי מכתב ממזכירה בהסתדרות על תשלום של 580 ש"ח הבראה כשהיא עבדה אצלי פעם בשבוע 5 שעות בשכר של 50 ש"ח לשעה , שלחתי נתונים מדוייקים . בנוסף יום חופשה 219 ש"ח. היא עובדת שנה אחת כשמתוכה 5 חודשים היא לא עבדה, גם בחישוב שנתי מלא זה נראה לי מופרך .

היא גובה ממני תשלום נסיעות עירוניות 30 ש"ח, אני משלמת לה את מלוא הביטוח הלאומי בלי שהיא משתתפת בתשלום.

אני נכה בכיסא גלגלים וקשה לי עם ההוצאות האלה, כל הוצאה מיותרת פוגעת בהכנסתי.

עפ"י מה שאני קוראת באינטרנט, יש מגבלה לדמי נסיעות מקסימאלים, איני יודעת האם חישוב הבראה כולל גם את תשלום הנסיעות בחישוב וכנ"ל לגבי חופשה. 

אבקש בכל לשון של בקשה את התייחסותכם להודעה הקודמת שלי

שנה טובה

ניתן לראות שרשור בתגובות הקודמות עם נוסחה מדוייקת כיצד יש לחשב את ימי החופשה המגיעים לעובדת משק בית. את החישוב עצמו אני לא מבצעת במסגרת הפורום שמא הדבר עלול להיחשב ייעוץ משפטי שזה כאמור ניתן רק במשרדי ורק בתשלום. תודה

גמר חתימה טובה

חיה לזר נוטקין, עו״ד * מגשרת * נוטריון

רח׳ פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

תחומי עיסוק: דיני עבודה * דיני משפחה אישות גירושין צוואות ירושות הסכמי ממון אפוטרופסות * מקרקעין פירוק שיתוף

Www.hayalaw.com

Www.hayalaw.co.il

תחומי עיסוק:

שלום, האם עלי להפריש לפנסיה עבור עובדת בת 73?

שלום, האם תוכלו לעזור לי לחשב דמי הבראה וחופשה לשנה זו לעובדת משק שעובדת אצלי 11 שנה 3 שעות בשבוע בשכר 52 שח לשעה. תודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה
בחר
בחר