רציתי לדעת

רציתי לדעת

אני עובד היום בחברה במשך כחודש לאחר ויכוח סוער ביני לבין המעביד שלי החלטתי לעזוב נאמר לי מהמעביד שלי שאני צריך לתת שבוע נוסף ואחרי השבוע הזה לעזוב המעביד שלי טען שיבוא לקראתי וישים אותי בכמה שפחות משמרות אבל בפועל שם אותי ב-5משמרות 8-10 שעות משמרת עכשיו רציתי לדעת אם אני מודיע כ-10 דקות לפני משמרת (באופן חד פעמי)שאני לא מגיע ... בעקבות אירוע משפחתי(החמרת מצב שלא אחד מקרובי המשפחה לאחר תאונה שעבר)ובעקבות זה שהמספר שהיה לי היה לא נכון אוו נכתב לא נכון .... יש אפשרות למעביד לקחת לי מהבונוסים שלי אוו לקצצ לי שעות העבודה מהמשכורת בעקבות זה? באילו מקרים מותר למעביד לקחת מהבונוסים שלי אוו לקצצ לי שעות עבודה? ישמח לתשובה במהרה תודה ...

התפטרות לאחר חודש עבודה

חוק הודעה מוקדמת לפיטורים ולהתפטרות שחל במקרה שלך קובע כי רק מי שהלשלים חודש עבודה ויותר צריך לתת הודעה מוקדמת בהנחה שעבדת חודש עבודה ולא חודשיים - תצטרך לתת הודעה מוקדמת של יום לא יותר נ.ב: שים לב שאינך חתום על חוזה שקובע אחרת ביניכם. בכל מקרה תהיה רגוע כי מעביד שיקזז משכרך בגין אי מתן הודעה מוקדמת, שלא היתה ולא נבראה - חשוף לתביעה ממך חג שמח נ.ב: מתנצלת מראש על עיכובים במתן התשובות. החגים בפתח והעומס במשרד ועם המשפחה חוגג...סליחה מראש חיה לזר נוטקין, עו"ד www.hayalaw.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה