התפטרתי ואני מעוניין לדעת איזה כספים מגיעים לי

לפני שבוע היגשתי את התפטרותו ממקום העבודה שלי , ובזה נחשבה תחילת של שבועים התראה מראש, במעמד זה אני מעוניין לדעת אם מגיע לי איזה שהם כספים של ההתפטרות , כמו אם הייתי מפוטר אז מגיע לי תקופת עבודה כפול שכר חודש מה מגיע לי אם אני מתפטר בידיעה: 1. אני עובד במקום זה כבר שנה וחצי. 2. המשכורת היא משכורת חודשית 3. אני המתפטר 4. המעסיק בטיח באחרי שלוש חודשים של תעסוקה הוא ישלם עלי ביטוח מנהלים ולא עשה , הוא לא הפריש בכלל כספים לקופת ביטול מנהלים בשבילי בידיעה שאני בן 30 היום. ונודע לי היום כי יש חוק שמחייב אותו והוא התעלם ממנו כנראה. 5. האם מגיע לי חלק מכספי ההבראה מאחר והוא שילם בשנה הראושה האם מגיע לי חצי מהכספים על חצי השנה השניה? 6. דמי הלבשה , הוא הביא בגדים אך לא בשווי 800 אללא בהרבה פחות. אלו דברים אני יכול לדרוש עם ההתפטרות ? האם מגיעים לי כספים וזכויות? האם לדרוש את הכספים של ביטוח המנהלים? ואיך הנוהל? תודה לעונים מראש

זכויותיו של מי שהתפטר מיוזמתו

א. ככל שלא ניצלת את ימי החופשה שעמדו לזכותך תוכל לדרוש לדות אותם בשווה כסף. כנ"ל לגבי דמי הבראה שטרם שולמו לך, מהפעם האחרונה ששולמו ב. מעבר לזה וככל שתוכל להוכיח את ההבטחה וההתחייבות של המעביד לשלם לך ביטוח מנהלים, ביגוד והפרשות וכולי - תהיה זכאי לתשלום חיה לזר נוטקין, עו"ד www.hayalaw.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה