פיטורין חלקיים

שלום, אני מועסקת בשני מקומות עבודה שונים, כמדריכה על בסיס שעתי, מזה 6 שנים. ימים ושעות עבודה קבועים. שכרי משולם ע"י אותה חברה, שיחסי עימה הינם תשלום שכרי בלבד. ממקום אחד פוטרתי ויש בידי מכתב פיטורין, האם מגיעים לי פיצויי פיטורין כעת, למרות שאני ממשיכה לעבוד תחת אותה מטריית שכר במקום השני? אציין שאין קשרי עבודה או אחר, בין 2 המקומות.

פיטורים במקרה של סיום העסקה במקום עבודה אחד והמשך העסקה במקום עבודה אחר

בוודאי שכן כל מקום עבודה מחוייב לשלם פיצויים ביחס לעצמו, כך שאין קשר באת ממשיכה לעבוד למחייתך במקום עבודה אחר או נניח אם היית מוצאת באופן מיידי מקום עבודה חדש תשלום הפיצויים נעשה על בסיס כך שמקום העבודה החליט לסיים את ההתקשרות איתך ועל בסיס החוק שקבע כי במקרה כזה העובד יקבל פיצוי חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד www.hayalaw.com * אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו. כל העושה שימוש במידע זה - על אחריותו בלבד *

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

הבהרה???

ראשית, תודה רבה על התשובה. ולעניין שאלתי,מדובר אומנם במקום אחר, המתנהל תחת הנהלה ותוקיות משלו, אולם הגוף המעסיק ומשלם את השכר הינו אותו גוף. לכן, אם עבדתי 20 שעות בשבוע, ב-2 מקומות שונים, כעת אני עובדת 10 שעות, רק במקום אחד. השעות שירדו, ירדו בגין פיטורין, אולם את שאר השעות משלמת לי עדיין אותה החברה ששילמה קודם עבור 20 השעות. לכן השאלה הינה, האם אותה חברה חייבת לשלם לי פיצויים, למרות שאני עדיין מועסקת אצלה, בשל העובדה שהגוף שהעסיק אותי דרכה, פיטר אותי???
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
דיני עבודה
בחר
בחר