פיטורים ופיצויים

עבדתי כשנה וחודש בחנות בשכר מינימום כ 6 שעות ביום,לפני שבועיים הוחלט על סגירת המקום ובעל הבית הציע לי לעבוד בסניף אחר של החנות במרחק של כשעה נסיעה מהבית שלי בכל כיוון. הודעתי לו שאני לא מעוניינת לעבוד בסניף הרחוק. בינתיים הוא סגר את החנות והוא לא הגיש לי שום מכתב פיטורין. כששאלתי אותו לגבי מכתב הפיטורים שלי ולגבי הפיצויים שלי הוא טען שהוא לא פיטר אותי אלא הציע לי לעבוד במקום אחר וכתוצאה מכך גם לא יכול לתת לי פיצויים. מה אני יכולה לעשות כדי לקבל את הזכויות שלי בכל זאת. ומה סכום הפיצויים שמגיע לי?

אשמח לעזור...

ברשית אני רוצה לציין כי אכן מגיע לך פיצויים כספיים . בעל הבית שלך לא יכול לחייב אותך לעבוד בסניף החדש והוא מתחמק מחוקי השכר !!!! אל תוותרי ותהי חזקה. תרשמי לי בבקשה את המייל ואני אעזור בשמחה[אינני דורש שום תשלום אני אוהב לעזור לאנשים ,גם אם לפעמים זה עולה כמה גרושים,כסף זה רק נייר] יש לי עו''ד שמומחה לעינינים האלה וזה יהיה בשבילו משהוא על הדרך....[הוא מקבל גלובלי] אז אני מחכה לתשובה ממך.... אני רוצה לציין שסכום הפיצויים שמגיע לך הוא לא גדול... מעבר לכך הייתי מעוניין לראות תצלום של תלוש המשכורת. כדי לדעת ,הבראה,ביטוח לאומי,ועוד כמה פרטים.... מחכה למייל . שיהיה יום טוב

תודה רבה

על הצעת העזרה. פרסמתי את המודעה כדי לקבל פחות או יותר תגובות לגבי סכום הפיצויים שמגיע לי כי אני רוצה להגיע מוכנה לפגישה שנקבעה לי איתו ביום שלישי לגבי מכתב הפיטורים שלי ולגבי הפיצויים. אני פשוט לא רוצה להגיע לו מוכנה ושהוא יינצל את זה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה
בחר
בחר