בנוגע לניוד בחוזה

שלום, כבר פניתי אליך בעבר, ורציתי להבין משהו נוסף בחוזה שלי רשום 6 חודשי העסקה אצל חברת כ"א, כשלמעשה הועסקתי שנה ושלושה חודשים, ואז מצויין באילו תנאים יכול המעסיק להפסיק את עבודתי, ועל כך שאני חוזרת חזרה לחברת כ"א. בהנחה שאכן אחד מהתנאים הללו התרחשו האם העובדה שמצויין 6 חודשים בחוזה שלי לא מסיימת את טענתם שאיני זכאית לפיצויים??? כיום הם מציעים לי עבודה בתנאים טובים יותר, אבל העבודה היא כהשמה, כלומר קליטה ישירות לחברה, ושוב נשללת ממני דרישה לפיצויים. האם עלי להענות להצעת העבודה הזאת ולהניח לזכויות הללו, להתחיל כחדש... אודה על כל עזרה אפשרית לפחות בהבנת הנושא כיוון שאני לא מכירה משהו מקצועי עמו אוכל להתייעץ, וכל שאר הגורמים שפניתי אליהם עדיין לא החזירו לי תשובה.

חברת כוח האדם מעוניינת למצוא לעובד תפקיד אחר אצלם (ניוד עובדים)

א. ציינת כי חוזה העבודה אומר כי תעבדי עבור חברת כוח האדם במשך 6 חודשים כאשר בפועל עבדת יותר. מצד שני לא הצלחתי להבין מה אומר החוזה לאחר 6 חודשים - האם היתה הבטחה של חברת כוח האדם כי תהי עובדת של המעביד בפועל? א למה בדיוק משליכה התקופה המצויינת של 6 חודשים?! לא ברור ב. בכל מקרה עליך להבין את ההיגיון של חברות כוח אדם, החוק בעניינם והפסיקה - ככל שחברת כוח האדם בעלת אפשרות ניוד עובדים ממעביד אחד לשני, הרי שבמקרה שהמעביד בפועל מפטר את העובד יכולה חברת כוח האדם למצוא לעובד מקום עבודה חלופי ולנייד אותו, ובלבד כי התפקיד החדש לא יהיה בתנאים פחותים מהתפקיד הקודם, כוול מרחק גיאוגרפי ג. במקרה זה לא תקום זכאות לפיצויים באופן אוטומטי. מה שכן, בסיום כל הניודים וככל שלחברת כוחה אדם לא יהיה מה להציע לך כעבודה שווה לאחרות שניתנו לך עד כה - תחוייב חברת כוח האדם בפיצויים בגין כל תקופת עבודתך אצלה בעניין זה יש לבחון פן נוסף, והוא מי שילם לך שכר? האם המעביד בפועל או חברת כוח האדם. בעניין זה נקבע כי רציפות לעניין פיצויים זה אותו מעביד או אותו מקום עבודה - במקרה שלך אין אותו מקום עבודה כי את מנויידת ולכן חשוב כי יהיה מדובר על אותו מעביד כדי לשמור על רצף ד. שורה תחתונה - פני לייעוץ משפטי שכן נראה לי שהמקרה שלך מצריך בדיקה מעמיקה כדי להגן עליך ולנסות לעלות טענות, ככל שישנן, כנגד הניוד... נ.ב: אם פנית אליי בעבור ועניתי לך, רצוי כי תקפידי לרשום הודעה חדשה תחת ישנה כדי שתהיה לי תמונה מלאה על הנושא וכדי לשמור על סדר בפורום. תודה מראש על ההקפדה חיה לזר נוטקין, עו"ד www.hayalaw.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

האם ניתן אם כך לתבוע את החברה שהעסיקה אותי כלומר הסוכנות???

רציתי לדעת האם אני ייכולה לדרוש מהחברה שעבדתי בה דהיינו, הסוכנות לשלם לי את הפיצויים, ללא קשר לכ"א???

פיטורים על ידי קבלן כ"א

מדבריך עולה כי המעביד, המשתמש פיטר אותך אך לא חברת כוח האדם שר המעבידה שלך על נייר. שכן האחרונה הציעה לך מקום עבודה חלופי ומכאן שעל פניו לא קמה לך זכאות לפיצויי פיטורים צריכים לבחון את מי המעביד שלך ואם אכן מדובר על פיטורים... חיה לזר נוטקין, עו"ד www.hayalaw.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

חוק הפנסיה החדש

אני עובד במקום עבודה פרטי ובעל הבית לא מפריש עבורי לפנסיה כמו כן אני לא מקבל בגדי עבודה אני עובד במקום כמעט שלש שנים ובמצטבר מעל 20 שנה על 17 קיבלתי פיצויים עקב שינוי מעביד כרגע מדובר בשלש שנים מה עלי לעשות ברור שתביעה תקלקל את יחסי העבודה ואף תביא לסיומם

בתי עבדה...

שלום, בתי עבדה במשמרת אחה"צ בחנות נעלים, כ-6 שעות עד 11 בלילה, לא כלום, למחרת הופיעה שוב, אך בעל הבית השני אמר, שכרגע אין צורך, רק יקראו לה, לפי הצורך, שאלה מה בקשר לכסף, שעבור עבדה אמש, אמר שזה יכנס לתלוש משכורת. ושאלה ואם לא, אמר כאילו, אז זה משהו אחר, וזהו. מה דעתך? זה מרגיז? שעוד באה לעבודה, ולא הודיעו שאין צורך. וככה קרה גם לבני שעבד בשטיפת מכוניות כ-5 שעות, לצורך בחינה, ואמר שיצלצל אליו, ועד כה לא שומעים ולא קיבל תמורת העבודה..מה קורה פה? זה המצב שכולם מנצלים??
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה
בחר
בחר