איחור בתשלום פיצויים למרות פסק הדין

שלום תבעתי את המעסיק שלי בגין פיצויים, זכיתי במשפט, והמעסיק שלי לשעבר הודיע לי (לאחר שהיה כבר צריך להפקיד סכום ראשון)כי לא יעמוד בזמני התשלומים שקבע לו בית המשפט - שתשלום אחד הוא יאחר ותשלום שני הוא יקדים. האם אני רשאית לתבוע אותו בגין הפרת פסק הדין ואיך אני עושה זאת

אי קיום פסק דין

שלום רב, אין צורך לתבוע שוב - בידיך האפשרות לפנות ללשכת ההוצאה לפועל בבקשה לביצוע פסק הדין. מומלץ כי תיוועצי בעו"ד לפני שאת פועלת בעניין. בהצלחה ! יוסי דוידוביץ, עו"ד law-yer@012.net.il

ביצוע פסק דין בלשכת ההוצאה לפועל

א. את יכולה לגשת עם פסק הדין המקורי ללשכת ההוצאה לפועל, לפי בחירתך ואין חובה כי היא תהיה במקום מושבו של הנתבע, מהעביד ב. חשוב כי יופיעו פרטיו של המעביד כולל ת.ז או ח.פ (אם זו חברה) ולכן רצוי כי תצרפי את כתב ההגנה שהמעביד הגיש ושם מופיעים פרטיו. אם לא - תאלצי לפנות למשרד הפנים כדי להוציא איתור כתובת לפי ת.ז (בעלות של 15 ש"ח) ג. עם כל הנ"ל תוכלי להגיש בקשה למתן פס"ד כנגד המעביד. תמלאי את פרטי הבנק שלך וכו' - בכל לשכת הוצל"פ מסבירים איך למלא וכד' ובהחלט אין חובה להגיש את הנ"ל באמצעות עו"ד שכן את ה"עיקר" כבר עשית ד. חשוב לדעת כי הליכי הוצל"פ מתחילים מהרגע שנמסרה אזהרה של לשכת הוצל"פ למעביד, ולכן עדיף לבקש לבצע המצאה באופן אישי נ.ב: אני לא יודעת על איזה איחור מדובר אבל לעניות דעתי שווה לחסוך לך את העצבים והכספים (שכן פתיחת תיק הוצל"פ כרוכה שוב באגרה של 1% מהסכום הנתבע) וכו' ולכן רצוי כי המעביד יעביר לך כבר עכשיו שיקים דחויים לפי סיכום ביניכם כדי שתרגישי בטוחה. תסבירי למעביד כי ידך על העליונה וכי עדיף לו ללחוץ על עצמו ולתת לך שיקים במועדים שיוסכמו ביניכם במקום שתפתחי נגדו תיק הוצל"פ, תעשי לו עיקולים וכו' אני באופן אישי תמיד בעד סיום הליכים בצורה משביעתצ רצון ובמהירות, לשני הצדיים, כך שפתיחת תיק הוצל"פ אם מדובר על איחור "קל" ניראת לי מיותרת... בהצלחה חיה לזר-נוטקין, עו"ד lazarhaya@walla.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה