ייצוג בבית משפט

תבעתי את מקום עבודתי על כך שלא שילמו לי פיצויי פיטורים ותנאים סוציאליים על ידי ההסתדרות ורציתי לשאול האים כדאי שאני אייצג את עצמי במשפט כי אני מכירה טוב את השתלשלות האירועים ולפעמים תום לב של אדם עוזר לו במיקרים כאלו כדוגמת דיני עבודה או שההסתדרות ייצגו אותי והם בראש של להתפשר? אשמח אם תוכלי לעזור לי כי אני לחוצה מהעיניין... דרך אגב אני מאוד ישרה וכל מה שבעל הבית שלי כתב בכתב הגנה היה רצוף בשקרים שאותם אוכל להוכיח בבית משפט תודה

ייצוג עצמי

כמה נקודות להחלטה - היקף התביעה לעומת היקף שכר טרחה. - איכות ההוכחות שלך לעומת הוכחות הצד שכנגד - הכרות עם סעיפי החוק. לא כל מה שאנו מרגישים צודק, נכון עפ"י החוק. עצה- לקרוא חומר, תשובות לשאלות באתר. לבדוק אפשרות לקבל ייעוץ (בתשלום) מעו"ד המתמחה בדיני עבודה ורק אחר להחליט

תודה jacob

לקחתי לתשומת ליבי את מה שרשמת , אך הואיל וגובה התביעה קטן יחסית לכן לא מוצאת לנכון לפנות לעורך דין ולגבי החוק לאחר היכרות מעמיקה עם החוק תבעתי אותו על סעיפים שלפי החוק מגיע לי... השאלה שלי היא האים השופט רואה בחומרה את הנקודה שהנתבע דובר שקר לאחר שאוכיח ומה גם שנעשה לי עוולת לשון רעה תודה רבה על העזרה...

מדבר שקר ירחק

אם תוכחי את דבר השקר, יש סכוי שהשופט יקבל את תביעתך. לגבי הוצאת לשון הרע וכד', נראה לי שאם לא העלילו עליך בציבור והשקר הינו לגבי עובדות שאת טוענת וחקלוה עמו, ואין בדבריו פגיעה אישית בוטה, לא תקבלי דבר. זכאי, במרבית המשפטים יש צד זוכה (לא דווקא צודק..) וצד מפסיד, ואז המפסיד נמצא שקרן ..

ייצוג עצמי

כמה נקודות להחלטה - היקף התביעה לעומת היקף שכר טרחה. - איכות ההוכחות שלך לעומת הוכחות הצד שכנגד - הכרות עם סעיפי החוק. לא כל מה שאנו מרגישים צודק, נכון עפ"י החוק. עצה- לקרוא חומר, תשובות לשאלות באתר. לבדוק אפשרות לקבל ייעוץ (בתשלום) מעו"ד המתמחה בדיני עבודה ורק אחר להחליט

ייצוג עצמי

למה לא מומלץ אפילו לעורכי דין שמכירים את החוק והכללים וההליכים לא לייצג את עצמם?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה
בחר
בחר