מכתב סיום

מכתב סיום

שלום עבדתי כמטפלת בבית כמספר שנים , לא היו צריכים אותי במשך החודשיים האחרונים עקב החופש הגדול, וכעת אני מרגישה שמתחמקים ממני ולא כל כך רוצים שאמשיך לא קיבלתי שום מכתב האם זה חוקי?

סיום העסקה

את מה שאת מתארת ניתן לנסות לפתור על ידי משלוח מכתב דרישה עליך להוציא לאותו מעביד/ה מכתב רשום ולציין, כי עבדת עבורם מX ועד ל-Y אז הופסקה עבודתך ביוזמתם בעקבות "החופש הגדול" כטענתם עתה, משחזרו ללמוד את מנסה ליצור עימם קשר, אך ללא הצלחה. אי לכך את דורשת לקבל פיצויי על כל תקופת עבודתך או לחילופין להודיע לך על מועד לחזרתך לעבודה, שכן אחרת תראי את התנהגותם כפיטורים ותאלצי לתבוע מהם פיצויי פיטורים נ.ב: אם כל שנה היית יוצאת לחופשה בחופש הגדול זה סיפור אחד, אבל אם זו הפעם הראשונה - אז יתכן ויהיה מקום לדורש פיצויי גם על החופשה ללא תשלום שהם "יזמו" לך בתק' החופש הגדול, ולטעון כי מעולם לא הסכמת לחופשה זו ולכן את דורשת שכר בגין הפסד השכר שלך נ.ב אחרון: תצייני כי אם לא תתקבל תשובה תוך 10 ימי ממשלוח מכתבך תאלצי לנקוט כנגדם בהליכים משפטיים. תני לזה שבועיים-שלושה ואז לפי ההתפתחות לחליטי מה עושים שיהיה בהצלחה חיה לזר-נוטקין, עו"ד lazarhaya@walla.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

המשך

שלום לא קרה אף פעם שלא עבדתי חודשיים שלמים אבל זו לא עבודה קבועה יש ימים שלא קוראים לי עקב חופשות, מחלת הילד וכו. עדיין אני יכולה לדרוש
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה
בחר
בחר