המשך פיצויי פיטורין + דמי אבטלה. מצטער...

שלום. האם הפיצויים מחושבים לפי חודש אחרון לפני ההתפטרות והאם הסכום עובר דרך ידידינו מ"מס הכנסה" בתודה(שוב) מראש.

תשובת המשך

א. אבקשך להמשיך הודעה באותו נושא תחת הודעה קיימת, שכן אז אני יודעת מיש אל מה, מה עניתי וזה גם שומר על הסדר בפורום. אציין כי שאלתך החדשה "מוקפצת" לתחילת העמוד שכן היא נחשבת חדשה ואז שום דבר לא מתפספס. תודה ב. עד לסך של 9,700 ש"ח מס הכנסה - פטור, מעבר לזה ממוסה חיה לזר-נוטקין, עו"ד lazarhaya@walla.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

סליחה, שוב..

האם אפשר לקבל קישור בנושא זה לגבי "מדרגות המס" (הפיצויים כנראה "קצת" יותר מ-9,700 - בכל זאת,אני עובד מעל ל-6 שנים) והאם הפיצויים מחושבים לפי החודש האחרון שלפני ההתפטרות? תודה.

יש חשיבות לשכר, גיל, מספר שנות עבודה, האם הפיצויי משלתמים ישירות מהמעביד או

דרך קופה כלשהי וכו', ולכן אני ממליצה לעשות פרה-רולינג מול מס הכנסה. פשוט לקפוץ לשם ולבקש מאחד הפקידים לעזור לך. בדר"כ הם ממש בסדר וזה גם שירות שנותנים לאזרח כך ש...אין לך מה להסס לפנות אליהם לדעתי זה יהיה הכי מהימן חיה לזר-נוטקין, עו"ד lazarhaya@wall.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

בשנת 2016 תקרת הפיצויים הפטורים לכל שנה הייתה 12,230 ש"ח (ובשנת 2017 מדובר על 12,200 ש"ח -תקרה זו מתעדכנת מדי שנה בהתאם לעליית המדד). הפיצויים מחושבים בד"כ עפ"י השכר בשנה האחרונה, אלא אם ישנן מס' תקופות עבודה שניתן באופן מפורש לאבחן אותם. פרה רולינג היא החלטה מקדמית, לדבי סוגייה שלא ברורה, ואז ניתן לפנות למס הכנסה ולקבל את עמדתם בנושא. המונח פחות ישים לעניין הפיצויים, החוק ברור ומפורש מאוד לגבי אופן החישוב, החלק החייב, הפטור וכו'.

דוד בכר, רואה חשבון המתמחה בתחום של החזרי מס לשכירים .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה
בחר
בחר