האם ניתן לחתום על חוזה התחייבות ל 6 חודשים

זה חוקי מצד החברה לתת למועמד לעבודה לחתום על חוזה עבודה ל6 חודשים בזמן הראיון... ואח"כ כשהמועמד מתחרט (עוד לפני שהתחיל אפילו את ההכשרה) לגבות ממנו קנס כספי ?????

ביטול חוזה עבודה

א. האם רשום בחוזה העבודה כי הינך מתחייב לעבוד 6 חודשים ובמידה ותפר את ההסכם לפני סיום תקופת העסקה תחוייב סכום פיצויי מוסכם של X ש"ח ? אם כן, יש לסעיף כזה בחוזה חשיבות מכרעת ב. במידה ולא רשום בחוזה דבר לגבי פיצוי / קנס במקרה של הפרת את החוזה אזי יש לבחון האם הודעת למעביד מייד על אי רצונך לעבוד + תוך כמה זמן ממועד החתימה על החוזה היית אמור להתחיל לעבוד זה חשוב, כי אולי המעביד יטען כי פירסם בעיתון, פסל מועמדים אחרים בהסתמך על חתימתך על החוזה וכו' ג. אם הודעת למעביד בהקדם על אי התחלת העבודה + נסיבות נוספות שקשה לי לפרט אותם (הן רבות כ"כ) + לא עברת הכשרה כלשהי על חשבון המעביד -> אזי אטה לומר כי אינך מחוייב בקנס בקיצור, צריכים להיכנס לעובדות ולפרטים כדי לענות לך על המקרה הספציפי שלך מקווה שהצלחתי בכל זאת לעזור חיה לזר-נוטקין, עו"ד lazarhaya@walla.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

שאלה נוספת לדיקור מי שפיר

שלום לך תודה על תשובתך אבל הייתי רוצה להגיד לך שכבר מסרתי למעביד טופס שמילאתי עבור יומיים חופשה מימי החופשה המצטברים ולא חופש מחלה. היום הוא טוען שהעדרויות מותרות במסגרת חוק ימי מחלה.וטוען שהוא רוצה אישור. מה זאת אומרת? ומה עושים עכשיו? מה לא מגיעים לי בחזרה ימי החופשה שהורידו לי? אשמח לקבל תשובה הנחייה תודה מכל הלב דייזי

תשובה

מאחר והמעביד כבר הוריד לך את ימי החופשה, הרי שאת יכולה לגשת לרופא נשים (דגש על נשים) ולבקש ממנו אישורים על הבדיקות וההעדרות שנבעו מהבדיקות הנ"ל את האישור יש להגיש למעביד תאמרי למעביד שלך כי את מבקשת עבור היומיים שמגיעים לך שווה כסף למשכורת הבאה או לחילופין "להעביר" לך יומיים חופש נוספים (במקום אלו שהורדו לך) תעדכני אותי מה הוא אומר, ואם תרצי אפנה אותך לסעיף בחוק כדי שתוכיחי לו את צדקת דבריך חיה לזר-נוטקין, עו"ד lazarhaya@walla.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה