מתעניינת בלימוד "יועצת התנהגות לחיות מחמד" במכללת מגן דויד ירוק

שלום לכולם, לאור כל חוות הדעת השליליות שאני קוראת בפורום הזה על מכללת "מגן דויד ירוק" רציתי לשאול אם אתם ממליצים ללמוד את הנושא במקום אחר ואיזה. ובכלל מה דעתכם על מקצוע כזה? תודה

קורס עוזר וטרינר

שלום האם יש למישהו\י חוות דעת על המכללה של "מגן דוד ירוק" - המלצות או השגות? אני מעוניינת להתחיל ללמוד שם, ומחפשת אינפורמציה מאנשים שלמדו שם או בעלי אינפורמציה על המקום. תודה רבה

פרה וטרינריה אפשר לילמוד שנתיים בארץ

מומחה בגידול בע"ח (פרה-וטרינריה) מידע כללי: התכנית מציעה מסלול לימודים עם דגש על גידול, ריפוי ואחזקת בעלי חיים. מומחה בגידול בע"ח ירכוש ידע בנושאים הכרוכים בביולוגיה ובטכנולוגיה של גידול בעלי חיים, בתנאי אחזקתם, בממשקי מזון, בהיגיינה ומחלות, בגנטיקה, בהשבחה ובכלל המרכיבים הקשורים בבעלי חיים. כל אלה יכשירו אותו לעבודה עצמאית או לעבודה משותפת עם וטרינר. תוכנית הלימודים: הלימודים הם ברמה מקצועית גבוהה ומועברים על-ידי מרצים מובילים בתחומם.ייחודה של התוכנית הוא בדגש שהיא שמה על גידול וניהול בעלי חיים וענפי חי, לא רק בענף החקלאות אלא גם לצורכי מחקר, מסחר, תיירות ותחביב, וככלי טיפולי לאדם בגנים זואולוגיים, במשקי-חי ובחוות סוסים המשמשות כבתי ספר לרכיבה טיפולית וספורטיבית. התוכנית מהווה בסיס להמשך לימודים בתחום הוטרינריה בארץ ובחו"ל. הלימודים נמשכים 2.5 סמסטרים. השתלבות בעבודה והמשך לימודים בוגרי התכנית יוכלו להשתלב כעובדים במשקי בעלי חיים, במוסדות מחקר ופיתוח ובמעבדות בתחומי מדעי בעלי החיים, במערכות חינוך וחינוך מיוחד, בענפי חקלאות ובענף הסוסים על כל תחומיו. לקבלת פרטים נוספים על מסלול הלימוד והאפשרויות ללימודי המשך בארץ ובחו"ל (בוטרינריה ובמדעי בעלי חיים ) אפשר לפנות אל אורן פרלסון בדוא"ל orenp@migal.org.il פלפון 0505981006 או למרכז המידע 1-800-78-08-08

הזהרה!!! להתרחק ממגן דוד ירוק!!!

אין לי מספיק מילים על מנת להזהיר שלא להתקרב לשם. היינו קבוצה של אקדמאים אוהבי חיות שבאנו ללמוד שם טיפול בעזרת בעלי חיים וברחנו אחרי שהבנו שכל המילים הגדולות, כל ההבטחות - אין להם כיסוי. אבל - את כספנו לא החזירו. אז אני מזהירה בזאת את כל אוהבי החיות - לא להתקרב למקום הזה!! חבל על זמנכם ועל הכסף שלכם!

היתרון בתל חי מרצים רציניים מקבלים קרדיט לאקדמיה

מומחה בגידול בע"ח (פרה-וטרינריה) מידע כללי: התכנית מציעה מסלול לימודים עם דגש על גידול, ריפוי ואחזקת בעלי חיים. מומחה בגידול בע"ח ירכוש ידע בנושאים הכרוכים בביולוגיה ובטכנולוגיה של גידול בעלי חיים, בתנאי אחזקתם, בממשקי מזון, בהיגיינה ומחלות, בגנטיקה, בהשבחה ובכלל המרכיבים הקשורים בבעלי חיים. כל אלה יכשירו אותו לעבודה עצמאית או לעבודה משותפת עם וטרינר. תוכנית הלימודים: הלימודים הם ברמה מקצועית גבוהה ומועברים על-ידי מרצים מובילים בתחומם.ייחודה של התוכנית הוא בדגש שהיא שמה על גידול וניהול בעלי חיים וענפי חי, לא רק בענף החקלאות אלא גם לצורכי מחקר, מסחר, תיירות ותחביב, וככלי טיפולי לאדם בגנים זואולוגיים, במשקי-חי ובחוות סוסים המשמשות כבתי ספר לרכיבה טיפולית וספורטיבית. התוכנית מהווה בסיס להמשך לימודים בתחום הוטרינריה בארץ ובחו"ל. הלימודים נמשכים 2.5 סמסטרים. השתלבות בעבודה והמשך לימודים בוגרי התכנית יוכלו להשתלב כעובדים במשקי בעלי חיים, במוסדות מחקר ופיתוח ובמעבדות בתחומי מדעי בעלי החיים, במערכות חינוך וחינוך מיוחד, בענפי חקלאות ובענף הסוסים על כל תחומיו. לקבלת פרטים נוספים על מסלול הלימוד והאפשרויות ללימודי המשך בארץ ובחו"ל (בוטרינריה ובמדעי בעלי חיים ) אפשר לפנות אל אורן פרלסון בדוא"ל orenp@migal.org.il פלפון 0505981006 או למרכז המידע 1-800-78-08-08

אני סיימתי השנה את הקורס. הייתי מעוד מאוכזבת. לפי דעתי לא היה מספיק פרקטיקה עם בעלי חיים. היום יש טכנולוגיה חדשה ונוחה להגיש חומר לימוד. השקופיות הישנות היו בלי סדר גרפי ברור. רוב הזמן המרצה היה בעל הקורס וכל פעם שניסיתי להביע את דעתי ההוליסטית ואכפתית הרגשתי שמשתיקים אותי. הדעות שלי בנויות מ20 שנה נסיון עם בעלי חיים שונים ואני בת 51. שהיינו צריכים להגיע ליום לימוד מחוץ לכיתה, היינו צריכים להיסתדר לבד, למרות חוסר תחבורה ציבורית לאותן מקומות. היה אפשר לקנות תעודת סטודנט בתוספת מחיר אבל התחבורה בארץ לא מכיר את המכללה ולא היה אפשר לקבל הנחה. עלות הקורס ששילמתי היה כ14,000שח.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וטרינריה
בחר
בחר