כלב מאבד שליטה ברגליים

שלום

יש לנו כלב פקינז מעורב בן כ-6-5 בריא ונמרץ

בתקופה האחרונה שמנו לב שבזמן הליכה או ריצה הרגליים האחוריות שלו פשוט מתקפלות והטוסיק שלו נופל לרצפה. לא כואב לו, לא נראה שהוא סובל אבל זה מפריע לו לקפוץ , לשחק , בירידה במדרגות הוא כמעט ונופל קדימה.ממה שאנחנו יודעים הוא לא קיבל איזה מכה , האו חי בבית וכשאנחנו לא בבית הוא בחצר סגורה. 

יש לציין שזה לא קורה לו באופן קבוע אבל כשהוא משתולל או משחק עם הכלב השני שלנו זה קורה לו די הרבה. 

עוד משהו

לפני שהתחילה לו התופעה , היה יום אחד שהוא היה אפאתי, התיישב בנקודה מסויימת בבית, הראש שלו זז ימינה שמאלה כמו הכלבים ששמים באותו על הדשבורד, כשהתקרבנו אליו רץ לנקודה אחרת בבית ועדיין  הראש שלו זז מצד לצד. כשיצאנו איתו לטיול באותו ערב הוא הלך עם הרצועה ומשך בטירוף. למחרת נושא הראש די הסתדר אבל אז החלה התופעה עם הרגליים

וטרינר שבדק לא מצא בבדיקה ידנית שום בעיה פיזית וראה שהכלב לא נראה סובל , הוא הציע בדיקות דם,ct ושאר בדיקות נוירולוגיות. 

הייתי רוצה לדעת אם מישהו נתקל בתופעה דומה

ירון

ירון שלום,

ראשית אני שמחה שהלכת לוטרינר לבדוק את הנושא, הייתי בודקת אולי גם סימנים לפריצת דיסק אך על פניו נראה שאכן מדובר בסימנים של מערכת העצבים יורת ולכן מומלץ לבדוק בכיוון הזה, ניתן גם להיוועץ עם מומחים בתחום, יש נוירולוגים מומחים בחוות דעת בבית ברל, בבית החולים הוטרינרי האוניברסיטאי בבית דגן וכן במרפאות השונות הפרטיות ניתן להזמין את הנוירולוגים לייעוץ במקום.

בברכת בריאות ובהצלחה,

ד"ר גלית רובין

בברכת רפואה שלמה,

ד"ר גלית רובין - וטרינרית

מרכז רפואי וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וטרינריה
בחר
בחר