כלבה

כלבה

אני רוצה לאמץ כלבה בת 3וחצי ויש לי חששות שאני רוצה לישאול הכלבה מעוקרצ אבל בעלת שיער אי אפשר תמיד לספר אותה העם זה נכון והעם יש דרך ליפתור את הבעיה? דבר שני יש לי ילדים קטנים שאוהבים לגעת בבעלי חיים כששמים את החומר כדי שלא יהיו פרעושים המקום מיתנפח עד שהוא ניספג העם החומר יוצא מעט במיוחד עם הילדים מלטפים ועוד משהו העם המחלות שיש בכלבים כולל הכל יכולים לעבור לבני אדם סליחה על אריכות הדברים

שלום רינה,

יש ליכלב בת  4 אני שמה לה טיפול נגד פרעושים

פשוט לא לגעת בה 24 שעות.

בקשר לשיער אין מה לעשות צריך לספר אותם פעם בשנה

באביב (אפריל,מאי).

החומר פועל באחריות

בהצלחה.

רינה שלום,

אין בעיה עם טיפול נגד פרעושים באמפולות ההפך הוא הנכון - זה הטיפול הכי יעיל מבחינתי ופשוט יש להימנע מלגעת באזור המגע של החומר עם העור - לא כי זה חלילה יכול לגרום לבעיה לילדים אלא פשוט כי מדובר בכמות קטנה מאד של חומר שאמורה להיספג כולה בעור הכלבה וכל טיפה שתיספג בידייך שלך או של הילדים - חבל:(
לגבי התאור שלך - האזור אינו אמור להיתנפח ולכן הייתי ממליצה לך בביקור הבא אצל הוטרינר לבקש שהוא ישים את החומר / אמפולה על מנת לראות בדיוק כיצד הוא מבצע זאת ולחזור על הפעולה בפעם הבאה לבד.

לגבי נשירת שיער- ככל שהכלבה תאכל מזון יותר איכותי כך תהיה פחות נשירה, ניתן לסרק אותה תכופות וכך למנוע מהשיער להתפזר בבית ואין בעיה עם תספורת (אין צורך רפואי בכך אך גם אין ניעה לספר כלבים אפילו בחורף אם לא מדובר בגזע זעיר והכלבה בבית / אזור מחומם)

בברכת רפואה שלמה,

ד"ר גלית רובין

בברכת רפואה שלמה,

ד"ר גלית רובין - וטרינרית

מרכז רפואי וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וטרינריה
בחר
בחר