בבקשה עזרה

בבקשה עזרה

שלום רב יש לי כלבה בת 4 שנים ועכשיו גילו אצלה מחלה בכבד אני לא יודעת איך קוראים לזה בעיברית אבל הכבד שלה אפשר להגיד כצת עצלן משהו כזה בכל אופן הכלבה צריכה לאכול אוכל מיוחד והיא לא רוצה היא עושה כאילו צום אבל להרבה ימים קניתי לה את heptic של רויאל קנין מה שנחשב לאוכל טוב מאוד במקום שאני גרה (פינלנד) נכון שיש גם פה ויטרינרים אבל רציתי לדעת בכל אופן מה ויטרינר בארץ אומר והאים אפשר לתת לה בשר חי כי כל הכלבים שלי אוכלים בשר חי ואני חושבת שהיא מקנאה וגם היא רוצה האים יש לכם איזה פטנט שהיא תוכל להתחיל לאכול אני ממש מפחדת שיקרה לה משהו בבקשה תעזרו לי בכבוד רב בישבילכם אילת

מחלת כבד ותזונה

אילת שלום, באופן כללי קשה לי לתת לך תשובה ספציפית מכיון שאנ יצריכה לשם כך את המחלה הספציפית אשר בה לוקה כלבתך. יחד עם זאת אני יכולה להגיד לך שהמזון הרפואי של רויאל קנין נחשב גם בארץ מזון מעולה ואנו משתמשים בחברות אחרות כגון יוקונובה, פרופלאן והילס המייצרות מזון מסחרי רפואי עלמנת למצוא את המזון המתאים ביותר לבעל החיים החולה (גם מבחינה קלינית וגם מבחינת טעימות) כמו כן ישנם שימורים (מזון רטוב) לכל החברות הנ"ל של מזון רפואי וגם זה יכול להיות פתרון לא רע במקום בשר חי. לגבי בשר חי - הגישה שלי הנה "תזונה מסחרית בלבד" ולכן גם לכלבים האחרים באופן אישי לא הייתי ממליצה (ללא קשר למחלה כלשהי או לא) אך לבעיית כבד באופן ספציפי - עדיף חלבון ממקור שאינו בשר (או לפחות במינימום) בברכת רפואה שלמה, ד"ר גלית רובין

בברכת רפואה שלמה,

ד"ר גלית רובין - וטרינרית

מרכז רפואי וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

תודה רבה

לך דר גלית רובין על זה שענית לי כל כך מהר אני אתחשב ברצינות על מה שאת ענית לי אכילת בשר חי פה זה כאילו מודה חדשה כולם רוצים להאכיל את הכלבים שלהם בבשר חי וגם אני הייתי כמו כולם לפני זה לא ידעתי על מחלה כזאת וכל הכלבים שלי היו בריאים עכשיו אחרי שהתחילו לאכול את זה פתאום כלבה שהיא בת 4 שנים קיבלה את המחלה הזאת זה מעלה לי עכשיו מחשבה שאולי אני באמת יחזור לאוכל של תעשיה כי זה יהיה ממש אסון אים כל ה16 כלבים שלי יחלו באותה מחלה לא יודעת אולי הבשר החי גרם לזה עוד פעם תודה רבה לך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
וטרינריה
בחר
בחר