צליעה ממושכת..

צליעה ממושכת..

שלום רב, יש לי כלבה מסוג גולדן מעורב (מצורפת תמונה ) בת 11 וחצי. לפני 4 חודשים התגלתה אצלה בעיית מפרקים. באחד מן הימים קמתי באמצע הליילה כשאני מגלה שהיא קופצת על רגל אחת רק אחרי כמה זמן מסוגלת ללכת על הרגל אך בצליעה, עשיתי לה צילום אצל הוטרינר והתגלתה הדלקת..(חשוב לציין שבאותו יום השתוללה הרבה) נתתי לה משככי כאבים מסוג קרפודיל למשך חודש וחצי כדור שלם ואז יררדתי לחצי כדור , במקביל נתתי גם תוסף מזון DS קוסקואין וגם GABAPENTIN הכלבה חזרה לעצמה אך כעבור חודש המצב חזר על עצמו אמרו לי לתת כדורים רק לשבוע.. לא עזר הכלבה עדין צלעה. ושוב הפעם עם תוספת של כדורים נוספים סופרפלקס. כלום לא עזר ממש פעם שלישית שזה עכשיו בימים אלו נתנו לי שוב משככי כאבים שעוזרים בכ- 10 אחוז .. הכלבה עדין צולעת וקפיצה על רגל אחת בולטת כשהיא קמה מישבה ממושכת..מה שכן יותר טוב שהיא מתישבת בבקלות ולא נזרקת על הכרית. אני מאוד מתוסכלת כי הכלבה לא חשה בטוב. ואני לא רואה תוצאות , לא קל בייחוד שמדובר בהוצאות לא מעטות אשמח לקבל חוות דעת נוספת רומי

צליעה

רומי שלום, במידה והאבחון נכון וודאי אזי ניתן לטפל במזון רפואי המכיל בפנים את כל התוספים החשובים כגון גלוקוז אמין וכונדרואיטין (מזון רפואי ולא מזון גריאטרי הנרכש בחנויות מזון רגילות...מדובר בכמויות שונות של התוספים הנ"ל), כמו כן הייתי ממליצה על שימוש בכדורים האנטידלקתיים לתקופה ממושכת הרבה יותר, חשבו לודא כי אכן הבחנה ודאית ואנו לא מטפלים בארטיריטיס כאשר הבעיה היא טראומטית (מכה/ שבר וכדומה..) בברכת רפואה שלמה, ד"ר גלית רובין

בברכת רפואה שלמה,

ד"ר גלית רובין - וטרינרית

מרכז רפואי וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

מודה לך על התשובה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וטרינריה
בחר
בחר