הארנבונת בהריון ??

לפני חמישה שבועות הבאנו אורח לארנבונת המתוקה שלנו, והיתה הזדווגות (ושוב ושוב..). השאלה שלי: האם יכול להיות שהיא איננה בהריון ? עברו חמישה שבועות ואין הכנה, אין התכוננות, אין סידור ה"בית"... ההריון הראשון היה מאד מושקע מצידה והיא טיפלה יפה בגורים (בשנה שעברה). עוד יש סיכוי שיש הריון ?

ארנבת הריון

חמישה שבועות נראה כגבול עליון לקיום הריון מה עוד שלא ברור איך בדיוק סופרים את התחלתו. במידה ואכן היתה הזדווגות ולא היה הריון ייתכן וזה מחשיד להתחלת בעיה ברחם, דבר שנפוץ מאוד בארנבות ובמקרים רבים מתפתח לסרטן. ההמלצה כיום היא לעקר כל ארנבת שאיננה מוחזקת למטרות רביה מסחרית על מנת למנוע מחלות כאלה. בהצלחה ד"ר דודו אשחר רפואת חיות אקזוטיות vetexotics@gmail.com

עיקור

אני באזור עפולה. איפה יש לי וטרינר שיכול לעשות עיקור ? כשביררתי, אף אחד מהווטרינרים בעיר לא שש לבדוק אותה. כל אחד מהם אמר שהוא לא מתעסק עם מכרסמים איפה אני מוצאת מומחה? - שלא יפגע בה..

עיקור ארנבת

קודם כל, יפה ומוערך שאותם וטרינרים הודו שאין להם את הידע המתאים, במקום לעשות "משהו". אכן בעיה. אני לא מכיר ממש את האיזור אז קשה לי להגיד מי כן קרוב. אם חיפה לא ממש נחשבת רחוקה ממך אז בהחלט אפשר: *** ניתן לפנות במייל לד"ר אשחר עלמנת לקבל המלצות לגבי וטרינרים באזור מגורייך, לצערי לא ניתן לפרסם בפורום זה, תודה וסליחה, מנהלת הפורום כל טוב ד"ר דודו אשחר רפואת חיות אקזוטיות vetexotics@gmail.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וטרינריה
בחר
בחר