דגים

דגים

קנו לי דגי זהב ורציתי לשאול כמה פעמים צריך להאכיל אותם ביום. ידיד שלי שקנה אותם אמר שצריך להאכיל אותם יום כן יום לא ובכמויות מאוד קטנות ולעומת זאת על הקופסא של האוכל רשום להאכיל 2 ,3 פעמים ביום. אז אני מבולבלת... ועוד שאלה כמה דגי זהב חיים בממוצע? תודה מראש

תשובה

לפי מה שאני יודעת להאכיל אותם יום כן יום לא ממש טוב..אמנם הם לא בני אדם אבל לא צריך להרעיב אותם.. יש לי אקווריום גדול עם הרבה דגי זהב ואני מאכילה אותם פעם או פעמיים ביום אבל זה תלוי, אם האוכל שלך הוא עלים כאלה אז סבבה ואם זה גרגרים אז אני חושבת שצריך לתת את כמות הגרגירים בתלוי לכמות דגי הזהב אבל זה רק מעצה, עם גרגירים אני לא יודעת..אני משתמשת בעלים

התכוונתי לרשום שזה לא ממש טוב להאכיל אותם יום כן יו לא..

דגים

קנו לי דגי זהב ורציתי לשאול כמה פעמים צריך להאכיל אותם ביום. ידיד שלי שקנה אותם אמר שצריך להאכיל אותם יום כן יום לא ובכמויות מאוד קטנות ולעומת זאת על הקופסא של האוכל רשום להאכיל 2 ,3 פעמים ביום. אז אני מבולבלת... ועוד שאלה כמה דגי זהב חיים בממוצע? תודה מראש

תשובה

לפי מה שאני יודעת להאכיל אותם יום כן יום לא ממש טוב..אמנם הם לא בני אדם אבל לא צריך להרעיב אותם.. יש לי אקווריום גדול עם הרבה דגי זהב ואני מאכילה אותם פעם או פעמיים ביום אבל זה תלוי, אם האוכל שלך הוא עלים כאלה אז סבבה ואם זה גרגרים אז אני חושבת שצריך לתת את כמות הגרגירים בתלוי לכמות דגי הזהב אבל זה רק מעצה, עם גרגירים אני לא יודעת..אני משתמשת בעלים

התכוונתי לרשום שזה לא ממש טוב להאכיל אותם יום כן יו לא..

תודה על התשובה ומה תוחלת חיים שלהם בערך?

תשובה

את זה אני באמת לא יודעת. זה תלוי, היו לי פעם דגים שמתו אחרי שבוע וכאלו שמתו אחרי שנה אם לא יותר...זה תלוי בטיפול בהם ובמקום שאת קונה ממנו וובעוד כמה דברים..

תשובה

האם הדגים חיים בכלי קטן?

אם כן תאכיל יום כן יום לא,מכיון שבאקווריומים קטנים,או צנצנות אין פילטר שמנקה את המים,אם הדגים אוכלים הרבה ומפרישים הרבה ,הרעלים במים מתרבים והדגים ימותו.להחליף מים פעם בשבוע 10% לא כולל מה שמתאדה.ולהוסיף אנטי כלור.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וטרינריה
בחר
בחר