אורטופד מומחה

אורטופד מומחה

לכלבה שלי יש בעיה ברצועות ברגליים. היום היא במצב שלא מצליחה אפילו לעמוד.היא מלאה בפצאים כתוצאה מזחילות וזקוקה לניתוח דחוף שאחוזי ההצלחה שלו הם רק 40%.המליצו לנו על ד"ר נועם ספרן כדי לבצע אצלו את הניתוח. הבעיה היא שהוא לא אורטופד מומחה. מה אנחנו אמורים לעשות? האם מישהו מכיר וטרינר שהוא גם אורטופד מומחה?

אורטופד מומחה

מומלץ ביותר לפנות לד"ר יונתן שני,אורטופד וכירוג מומחה (רופא שבאמת עם תואר מומחה).הוא נמצא בבית ברל בכפר סבא במרכז מומחים הנקרא "חוות דעת". בהצלחה.

אורטופד מומחה

לכלבה שלי יש בעיה ברצועות ברגליים. היום היא במצב שלא מצליחה אפילו לעמוד.היא מלאה בפצאים כתוצאה מזחילות וזקוקה לניתוח דחוף שאחוזי ההצלחה שלו הם רק 40%.המליצו לנו על ד"ר נועם ספרן כדי לבצע אצלו את הניתוח. הבעיה היא שהוא לא אורטופד מומחה. מה אנחנו אמורים לעשות? האם מישהו מכיר וטרינר שהוא גם אורטופד מומחה?

אורטופד מומחה

בניתוחים בהם הפרוגנוזה נמוכה ובכלל - ללא ספק אם יש את האפשרות - מומלץ לפנות למומחה. מומחה לכירורגיה ניתן לראות או בחוות דעת (בית ברל) או בבית חולים אוניברסיטאי - בית דגן או להזמין כירורג מומחה למירפאת הוטרינר הקבוע שלכם (בהנחה שיש אפשרות מבחינת הרדמה מלאה(מכונת הרדמה וכדומה..) בברכת רפואה שלמה ובהצלחה, דר' גלית רובין

בברכת רפואה שלמה,

ד"ר גלית רובין - וטרינרית

מרכז רפואי וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

בוקר טוב. לכלבה צ'וואווה שלי בת 9 חודשים יש בעיה בברך. הפיקה יצא . היא נופלת רק על שלוש. רגל ימין אחורי. בבקשה לעזור לי אני מבוגרת מעל 70 והכלבה הזאות שמחת החיים שלי. בקורוונה רק היא היתה איתי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וטרינריה
בחר
בחר