בוקסר לבן

בוקסר לבן

ד"ר שלום יש לנו גור בוקסר לבן בן 4 חודשים. לאחרונה הרבה אנשים אומרים לנו שטעינו שלקחנו אותו כי לבוקסרים לבנים יש נטייה לחלות מהר מאוד בעיוורון ובחרשות. מאז שאומרים לנו את זה, אני מאוד עצובה. הגור אצלנו מגיל חודש, הוא ממש בן בית - כמו תינוק ואנחנו מאוד אוהבים אותו. האם מה שנאמר לנו נכון? אגב- אנחנו חיסנו אותו בכל מה שצריך ויש לו גם שבב. הוטרינר אמר שאמנם הוא לבן אך אינו לבקן שכן יש לו פה ושם כתמים שחורים בודדים על הגוף. אודה לתשובתך.

תשובה

לא בטוחה לגמרי באמיתות התשובה אבל אם אני לא טועה, עשו לכם בלאגן במה שאמרו, זה נכון שאם יש חיה לבקנית היא הרבה פעמים נולדת ודגש על נולדת חרשת או עיוורת, אבל אם הכלב כבר שומע ורואה לא אמורה להיות התדרדרות אלא שהמצב ישאר כמו שהוא, מה עוד שהוטרינר אמר שהכלב לא לבקן אז בכלל אין סיבה לדאגה! כל הכבוד על המסירות לכלב, אני בטוחה שלא תצטערו שלקחתם אותו, בוקסרים הם כלבים מקסימים.

בוקסר לבן

אינו לבקן כפי שציינת. בחיות לבקניות יש יותר סיכוי לעיוורון וחרשות אך לרוב רואים זאת כבר בהתחלה. בכל מקרה אם הוא מגיב לקריאותיכם ורואה לאן הולך לא אמורה להיות או להתפתח כל בעיה כזו. בהצלחה. שירי.

בוקסר לבן

אני מגדל בוקסר לבן והוא לא הראשון - מי שאמר לכם פשוט לא מכיר בוקסרים. תשמרו עליו ותגדלו אותו הוא כלב מדהים. תהנו ממנו

תשובה

לא בטוחה לגמרי באמיתות התשובה אבל אם אני לא טועה, עשו לכם בלאגן במה שאמרו, זה נכון שאם יש חיה לבקנית היא הרבה פעמים נולדת ודגש על נולדת חרשת או עיוורת, אבל אם הכלב כבר שומע ורואה לא אמורה להיות התדרדרות אלא שהמצב ישאר כמו שהוא, מה עוד שהוטרינר אמר שהכלב לא לבקן אז בכלל אין סיבה לדאגה! כל הכבוד על המסירות לכלב, אני בטוחה שלא תצטערו שלקחתם אותו, בוקסרים הם כלבים מקסימים.

בוקסר לבן חשוב

גידלתי באהבה גדולה בוקסר לבן. כלב ממש בנאדם כשהגיע לגיל 9 קפצו עליו כל המחלות הקשות ביותר שקיימות בכלבים: סרקומה סרטן בעיות קרישה בדם ובלב, קושינג ,רעידות וצליעות טיפלנו בו בבית חולים לחיות בבית דגן אך לצערי המחלות הכריעו אותו. לדעתי כל הבוקסרים הלבנים יסבלו ממחלות אלו. הצער הוא קשה מנשוא. נשארנו עם לב שבור.אילו הייתי יודעת שכך החיים שלו יסתיימו מראש לא הייתי לוקחת בוקסר לבן. וכנראה שלא הייתי מגדלת כלב בכלל. הוא חסר לנו מאוד ראו הוזהרתם

ממש לא נכון...

המחלות שאת מדברת עליהן צצות הרבה פעמים אצל כלבים גזעיים, זה ממש לא קשור לעניין שהוא בוקסר לבן. לא כל בוקסר לבן הוא לבקן!!!! תבדקי אצל הוטרינר יש בוקסרים אנגליים שהם פשוט לבנים. ואם נשבר לכם הלב פשוט תאמצו כלב אחר שזקוק לבית מעמותה ואצלנו במדינה ברוך השם לא חסר כאלה.

בוקסר לבן- תגובה לרוני

תודה על תגובתך. אגב, אני יודעת שלא כל בוקסר לבן הוא לבקן.היו לו פגמנטים, והוא לא היה חירש. הסקתי את המסקנה שבוקסרים לבנים ממש "מתפרקים" בסביבות גיל 9 כיוון שלא נתקלתי בכלב עם כ"כ הרבה בעיות ואפילו הוטרינרים הודו שהם לא נתקלו בדבר כזה והפנו אותי למומחים בבית דגן. לצערי בשלב זה אני לא מתכוונת לקחת כל בעל חי. כמה שזה נשמע מוזר, אני לא משלימה עם הסוף שלהם, לא מוכנה להרדים אותם ולא לראות אותם גוססים מתי שהוא. רגישה מדיי. בכל מקרה תודה על תגובתך.

אני קברתי בוקסר לבן לפני 3 ימים הוא הגיע לגיל13 בלי שום מחלות ובלי שום דבר יוצא דופן

הדבר היחיד שהיה לו זה התקף של תולעת הפארק שלקח לו כמעט חודשיים להתגבר וזהו זה 

מעבר לזה זה אחד הכלבים הכי חכמים נאמנים מבינים וכמעט אנושיים שיש תהנו ממנו תראו כמה כייף יהיה לכם

הדבר הכי חשוב אוכל טוב אל תתנו לו את כל הזבלה שמסתובב בחוץ והוא יפרח לכם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וטרינריה
בחר
בחר