סאגה 5, תחילת עבודה

סאגה 5, תחילת עבודה. מחבר: א. סאגה תאריך: 14:14 13/9/04 כתבה מפורום משחקי תפקידים חיים באיגור לינק לכתבה המקורית ולתגובות: http://roleplay.org.il/phorum/read.php?f=5&i=24827&t=24827&v=t שלום לכולם, בימים אלו הסתיימה לגמרי העבודה על סאגה 4, ברצוני להודות פעם נוספת ואחרונה לכל המעורבים בפרוייקט על תרומתם. כנגזרת לסיום העבודעה על סאגה 4 מתחילה העבודה על סאגה 5, אני מתחיל לגבש את הצוות לסאגה הבאה ואני פונה לאנשים שאני רואה לנכון שהם מתאימים, אבל, כל בן אדם שרוצה לתרוםחושב שהוא הבן אדם שאני צריך לאותו תפקיד, רשאי ואני מאוד אשמח (זה לא שאני מוצף באנשים) לפנות אליי במייל. אני ארשום למטה את התפקידים הפתוחים, ובעוד שבוע אני אפרסם את הצוות, כמובן שיכולו שינויים עד הסאגה. תפקידים: 1. מאסטרים (שישובץ בתפקיד מסויים במהלך העבודה) 2. א. סדנאות, בן אדם בעל ידיים וראש טובים, שאומרים לו מוצר שצריך לעשות והוא יודע איזה חומרים צריך בשביל ליצור את אותו מוצר ושינהל את הסדנאות. 3. אנשים לצוות עיצוב של המשחק, צוות הומוגני שעובד תחת ניהול של א. סדנאות, בעלי רצון טוב בעיקר. 4. א. פירסום 5. קפטנים (כי תמיד צריך) :) מתן דוד, א. סאגה 5 נ.ב. בבקשה לא לשאול שאלות לא קשורות בעץ הזה כגון, מתי סאגה 5?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - משחקי תפקידים חיים