הזמנה לתפקיד במשחק ערפדים חי (יום חמישי הקרוב)

מחבר: איתמר פארן תאריך: 15:43 13/2/04 הודעה זו נוגעת למשחק הערפדים 24 על 7 בו אני משתתף. כן, זהו המשחק שהיה ידוע כ- SSA ולאחר מכן כ- AI, אך היום ידוע כ- IA. אין בהודעה כל ספוילרים, וגם שחקנים השייכים למשחק יכולים לקרוא הלאה. ביום חמישי הקרב, (או, כפי שדמויות מסוימות במשחק יאמרו, "ערב שישי"), תאריך 19.2.04, נערך פגש מסיבה במשחק. יש כמה סיבות לכך - גם חגיגה לרגל שנתיים לנסיכות הנוכחית, וגם - כמה אנושי מצידנו, הערפדים - חגיגת יומולדת. בכל מקרה, יש כבר כמה אנשים שמנחה המשחק, אלעד שלמה, מתאם מולם הגעה כדמויות אורח. עם זאת, תמיד יש מקום לעוד. במקרה של החגיגה המסוימת הזו, המתרחשת בנחלת ציון (וספציפית, המשחק יתרחש הפעם בישוב מתן, בביתה של איה לביא), אין כל הגבלה על תפקידים. ניתן לשחק זקני-שבט חסודים, סבת רצחניים במסווה, טרמרים שהשתגעו עקב שהות ארוכה יתר-על-המידה במחיצת אדי ויטאה של מאלקביאנים, רבנוסים אוהבי חופש, ג'יאובני חובבי גוויות, או כל דבר אחר שאתם רוצים. גם שחקנים עם דמויות קבועות מוזמנים להגיע עם דמויות אורח. והכל - כמובן וברור ומוחלט - בכפוף לאישור מנחה המשחק, אלעד שלמה. מובן, שבעוד שאתם מוזמנים לבוא ולשחק כל דבר שאתם רוצים, אין אני תוקע לכפכם שדמויות מסוימות לא יתקלו בעוינות קשה ובשמד זריז... :-) אז נכון, יש רק ימים ספורים לאירוע. אבל אם יש לכם יום חמישי פנוי, אתם מוזמנים. רצוי ומומלץ ליצור קשר ישיר עם אלעד, אבל בהחלט ניתן לשלוח גם לי הודעה ואני אדאג שהיא תגיע ליעדה. בברכה, איתמר פארן, ויהודה בר-מאיר, לטרמר, נסיך ציון מזה שנתיים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - משחקי תפקידים חיים