לכל שחקני הקתולהו. תאריך משחק:

מחבר: איוב תאריך: 12:10 17/9/03 הטקסט להלן נשלח לכולם בדואל, ומועתק לכאן לווידוא כפול. אנא החזירו לי תשובה בדואל לגבי תאריך מועדף. תודה. הטקסט בדואל: שלום ירוק לכולם. כולכם הייתם במשחק הראשון, ואני מקווה שנהניתם. כזכור לכם, קתולהו 1, היה משחק מושקע מאד. עם התייחסות לכל שחקן ברמה האישית. ביומיים לפני קתולהו 1, ביטלו את השתתפותם כ 7 איש, נאלצתי לעשות שמיניות באוויר על מנת למצוא מחליפים. הצלחתי, אבל זה היה ממש קשה ומתסכל. קתולהו 2, העמיק רבות אל תוך העולם ולתוך מערכות היחסים הבין אישיות של הדמויות. היה אמור להתגלות הרבה לגבי ההיסטוריה שלהם ועתידם. מי כל אחד ומה משמעותו בעולם. על מערכות היחסים בין הדמויות בשפיותם וטירופם. מי הביא באמת יצורים שונים לעולם. מה קרה לפני שלוש מליון שנה באטלנטיס, לפני שלושת אלפים שנה במצריים ולפני שלוש מאד שנה בישראל. איך זה שכולכם, ודווקא אתם, נפגשתם בבימה לפני שלוש חודשים. תוכנן גם מספר חידושים במשחק עצמו שלא נעשו בעבר כך ופרופים חדשים ומעניינים. לפני קתולהו 2, ביטלו השתתפות שחקנים רבים (8) מסיבות של טיולים שונים (סוף קייץ). ולפיכך, במחשבה ראשונה, דחיתי את המשחק לאוקטובר. אני חושב רבות על קתולהו 2. הסיפור כבר עשוי והוא חדשני ומעניין. אולם קתולהו 2 הוא לא משחק עצמאי, הוא טרילוגיה שמסתמכת על כך שהשחקנים השונים יגיעו לכל החלקים. שיהיה אפשר להעמיק אל תוך הדמות, אישיותה וטירופה. לגלות עוד על העבר/עתיד של כל דמות. שיתאפשר לדמויות לפתח את המערכות היחסים האישיות שלהם עם דמויות אחרות ולגלות עוד ועוד היסטוריה (ולהסתמך על השחקנים שיכירו את ההיסטוריה הקיימת). בקיצור, כמו במשחק שולחני, אבל עם כל היתרונות של משחק חי. כל זאת אפשר לעשות רק עם הבטחון שיגיעו השחקנים. וזה מטרת דואל זה. לראות אם אני יכול לקיים את המשחק השני, תוך הסתמכות על בואם של השחקנים. להלן שני תאריכים אפשריים למשחק. אני צריך תשובה מכל אחד ואחד ממכם לגבי האם הוא יכול להבטיח בואו בתאריך מסוים. אנא ענו לגבי שני התאריכים. אם יהיה תאריך בו יגיעו בבטחון רוב השחקנים - יתקיים המשחק. אם לא, לצערי הרב, המשחק יתבטל למרות כל העבודה שכבר הושקעה. ואנא - אם אתם עונים שאתם מגיעים - זה אומר שאתם מגיעים. השחקנים האחרים יצפו לכם שם, במשחק, לשחק מולם, אז אנא הבטיחו ועמדו במילתכם. 22 לנובמבר -הלילה הארוך ביותר בשנה (חלק ראשון היה צמוד ליום הארוך ביותר בשנה...) 3 לינואר 2004 - שנה חדשה, אימה חדשה. תשובות לדואל שלי: jobu14@demons.co.il איוב מנחה ירוק

המשחק הזה מאוד איכותי ,כל מי שלא בתוך המשחק הזה מומלץ לנסות להכנס אליו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - משחקי תפקידים חיים
בחר
בחר