לארפ וורהאמר- 28.11.03

מחבר: אורי טריאסט תאריך: 16:12 9/10/03 שלום לכם, כאן אורי טריאסט, מצטער שלא כתבתי כלום על האר עד עכשיו... אז הנה אני כותב, אבל לפני זה אני רוצה להסביר, שהאר לא יהיה מאוד מילטאנטי קל צבא יחולק לפלוגות שונות בגודלן ובעוצמתן, (עכשיו אתם חושבים לעצמכם, למה לי לשחק דמות חלשה, אז אני אומר בגלל הרול פליי, אולי גובלין יותר חלש מאור אבל אני אשחק אותו כי יותר מעניין לי), לכל פלוגה יהיה מנהיג לפעמים נאפס ולפעמים פי סי רגיל (בתיאום איתי), בנוסף למנהיג יהיה נושא דגל, וחצוצרן/מתופף, אשר ירימו את מוראל הפלוגה. באר חייבים להיות הרבה אנשים או שהוא לא יצא לפועל, הפלוגות חייבות להיות סגורות מראש. ************************ מחיר האר כ- 25 שקלים. מיקום: גני יהושע. תאריך: 28.11.03 ************************ שעת הגעה: עד שש וחצי, להזכירכם יהיה חורף ולכן יחשיך מוקדם. והנה לטיזר ולסוגי הפלוגות: טיזר: האימפריה בדיוק שלחה פלוגה של פרשים מקיסלב (מחוז גדול באדמות האימפריה) לטפל בעכברוג (rat ogre מפלצת מצבא הסקייבן ) שחיסל כמה חיילים ממשמר הרייך. בתגובה, שלחו הקייבן את איקיט קלו (שאמאן רב עוצמה) ופלוגה של חיילים פשוטים במטרה לתקוף את אדמות מחוז קיסלב. מורגלום נקסנאפר (Morglum Necksnapper ) האורק האפל והחזק, מנהיג צבא האורקים, מתכנן לנצל את ההפוגה בקרבות עם הסקייבן (שעסוקים במלחמה עם האימפריה) על מנת לתקוף את יער לורן, משכנם של אלפי היער, ולהקים במקום מושבות של אורקים פראיים (savage orcs ), גזע חזק במיוחד שכמעט ונכחד עקב מחסור ביערות. קבוצת כורים גמדיים סטו ממסלולם והגיעו בטעות למחילות אורקיות , למזלם הם הצליחו להתחבא בזמן, לפני שנתפסו. ממחבואם הם ראו את מורגלום נקסנאפר מכנס את שלושת הקפטנים החזקים ביותר בצבאו: גורבאד איירונקלו, גורפאנג רוטגוט ואוגלוק דה אוריבל (Gorbad Ironclaw, Gorfang Rotgut Oglock the 'Orrible ). איתם הוא תיכנן לתקוף את יער לורן בעת ההפוגה עם הקרבות בסקייבן. הכורים הצליחו להמלט לעיר הגמדית הגדולה קאראז א קאראק (Karaz A Karak ) משם הצליחו להעביר לאנגרים איירונפיסט את המידע שבידם. אנגרים איירונפיסט (Angrim Ironfist) קוטל הדרקונים הגדול, מנהיג הגמדים שמע את המידע, ומתכנן לתקוף את אדמות האורקים בעת שעיקר צבאם יהיה ביער לורן נלחם באלפים. אך הרונסמית' (Rune Smith) החכם והמיסתורי חושב שזוהי טעות, הוא צופה צרות מצד האלפים, הוא מעריך שיתקפו לאחר שראו כי פלוגה של קוטלי ענקים חטפה את דורת'ו (Durthu) הטרימן (Treeman) החזק ביותר ביער לורן. אך אנגרים טוען, ודי בצדק, כי אין סיכוי שהאלפים יתקפו מפני שהם אף פעם לא תוקפים כל מה שהם עושים זה לשמור על היער שלהם, הם אף פעם לא יצאו ממנו. את'ל לורן (Athel Loren) זועם על הגמדים עקב חטיפתו של דורת'ו ואסף אליו את דריצ'ה (Drycha) מנהיגת הדריאדות, וויצ'ואת'יל (Wychwethyl) מנהיג הוור דאנסרס ואת סקרלוק, (Scarlok) אלוף הקשתים, מנהיג פלוגת הסיירים האלפים. על מנת לתכנן מעשה שעוד לא נעשה, הוא חושב שהדבר שהגמדים עשו כל כך בלתי נסבל, שהוא מתכנן לצאת למלחמה בהרים האפורים נגד אנגרים איירונפיסט. בתחילה הם מתנגדים, אך כעבור זמן קצר הם מבינים שאין ברירה ולמרות שהם יהיו חלשים בהרבה הם חייבים לצאת למתקפה על הגמדים. הצבאות: האלפים (wood elves) 5-7) רקדני מלחמה (wardancers) 5 נקפ, קעקועי הגנה (+1 נקפ) שתי חרבות: 70 ו-90, פגיונות וסכינים, שירים קסומים: - שיר הרתעה - שיר הגנה - שיר מרפא (10-15) קשתים, 3 נקפ, שריון עור, חרב 70, פגיון, קשת. (10) כידונאי (spearmen) חנית, שריון עור, חרב 3 ,70 נקפ. (1-2) מאג (mage) סכין, 2 נקפ, קסמים: הפיכה לעץ, הקסמה אלוהית, חץ קסם, סיבוך. (1) איש-עץ (treeman) 7 נקפ, חיבוק, עץ ביער (מצליב ידיים באמצע יער ונראה כעץ רגיל).(אישור מיוחד, חייב להיות מעל 180 ס"מ) האורקים והגובלינים (orcs & goblins) (5-7) אורקים אפלים (black orcs) נשק דו ידני (120) או 90 2 , שריון מתכת, 5 נקפ. (1-2) שאמאן (shaman) נבוט, או חרב 70, קסמים (הטלה מיוחדת, תוסבר בהדרכה): - הרתעה (כוחו של גורק) - הקרבה (מורק רוצה אותך) - דא קראנץ' (רגלו של גורק) (5-7) הגדולים (מצטער על התרגום, big'uns) 4 נקפ, שריון עור, גרזן (110), מגן עגול (חשוב עגול או שלא נחשב). (5-7) קשתים אורקים, 3 נקפ, קשת, שריון עור, חרב 70, פגיון. (12-15) גובלינים חניתאים, חנית, מגן מלבני, שריון עור. (1) אוג (ogre) סלע, נבוט (120) חיבוק, 7 נקפ. (אישור מיוחד, חייב להיות מעל 180 ס"מ) הגמדים: (7) קוטלי ענקים, 6 נקפ, קעקועי הגנה (+1נקפ), גרזן דו ידני (120). (7) כורים, 4 נקפ, שריון עור, מכוש (90), התחפרות (נשכבים על הרצפה וזוחלים, נחשבים מתחת לאדמה). (10-12) לוחמים, 3נקפ, שריון מתכת, גרזן (90), מגן קטן,עגול. (7-10) קשתים, 4 נקפ, שריון עור, קשת (עדיף קרוס אם יש לכם), גרזן 70. פרטים נוספים והסברים על העולם והדמויות בקרוב מאוד. להתראות, אורי טריאסט. יצירת קשר: mushroom6@hotmail.co.il אוסיף את מספר הפלאפון שלי ברגע שאזכר בו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - משחקי תפקידים חיים