להציל את מזרו - אר פתוח ב09.04.04

מחבר: יקיר פרנק תאריך: 19:57 6/10/03 לאחר מספר דחיות בשל משחקים שנקבעו מבעוד מועד נמצא תאריך מתאים... אני יודע שזה נשמע רחוק אבל תאמינו לי זה הרבה יותר רחוק ממה שאתם חושבים (במיוחד שמשחק כולו מוכן והדבר היחיד שנשאר זה לתדרך נאפסים לקנות אוכל ולהתחיל לשחק) כן טוב, אז כמו שאמרתי, זה רחוק. המשחק ירוץ בחופש פסח. התאריך המשוער של המשחק הוא התשיעי לאפריל 2004. זאת רק מכיוון שעדיין לא ידוע מתי נכנס כל הקטע של המצות. אני ועמית מתכוונים להריץ את המשחק בזמן שעדיין אפשר לאכול פיתות. אם תוכלו לעזור לי ולהגיד לי ממתי לחם נחשב לחמץ אוכל לקבוע תעריך מדוייק במהרה, במקרה שלא תגיע עזרה יעברו עוד כמה ימים לפניי שהתאריך המדוייק יפורסם. בינתיים יש להתייחס לתאריך שפורסם כתאריך חתום וגמור ולהשאיר לפחות שבועיים של רווח בין היום הזה למשחקים אחרים. נ.ב: תודה לליאור שמיר שכתב וערך את לוח הארועים שעזר לי להתמצות ולגלות מתי משחקים אחרים מאורגנים. (לצערי אין באפשרותי להביא קישור ללוח הארועים, הוא מפורסם בפורום מת"ח של יצורי הרשת) הערה: בכל מקרה לא ראיתי בשום מקום שריון תאריך לאפריל 2004, אם ביגור אמור להתקיים בסביבות התאריך של המשחק שנקבע אבקש מאחד האחראים לתאם את זה איתי כך שנשמור על מרווח של שבועיים וששנינו נוכל להנות מהעובדה שזהו חופש. יקיר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - משחקי תפקידים חיים