אני רוצה לשחק RDND אבל מתקשה למצוא קבוצה/ אנשים שמשחקים מישהו יודע על משהו?

בנוסף אני ארוצה להצטרף לקבוצה של DND מהדורה שלישית אם למשהו חסר שחקן באזור המרכז אני אשמח להצטרף.

כמה תשובות...

בנוגע ל-אר די אנ די ,אתה יכול לנסות ,יש מספר משחקים שפורסמו עכשיו אצלנו בפורום, ויש שם אפילו למיטב זכרוני מספר טלפון של המארגנים ,תרגיש חופשי , להרים אליהם טלפון לפרטים ,ואני מבטיח לך שהם יעזרו לך בהכל - הריי אם לא תתקשר לא תירשם ולא תוכל לשחק ,אז תרים טלפון ,ואשמח לשמוע חוויות מהמשחק , אם תרצה הפניות למשחקים נוספים מעבר למה שקיים כאן ,תבקש ,אני ממליץ לך לנסות לפחות קודם את אלו, אך אשמח לעזור מעבר. לגבי די אנ די, תפרסם בלוח הראשי כהודעה בפני עצמה , כך שאולי משהו שיתפנה לו מקום או משהו כזה יפנה אליך או אחרים כמוך,כמו כן רצוי תמיד לפרט שכותבים דבר כזה ,קצת על מה הניסיון של במשחקי-תפקידים בן כמה אתה וכו...זאת כדי לתת אומדן לאנשים שצריכים שחקן חדש .... שיהיה בהצלחה. שלך אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

ובכן

אני ומתן פירסמנו כאן משחק שלנו, אתה מוזמן לשחק, אתה לא חייב לבוא עם קבוצה מראש, או שתמצא במקום או שתתחיל לבד ותתחבר לאנשים תוך כדי, אם תרצה עוד פרטים: www.geocities.com/realdnd הדר

כמה תשובות...

בנוגע ל-אר די אנ די ,אתה יכול לנסות ,יש מספר משחקים שפורסמו עכשיו אצלנו בפורום, ויש שם אפילו למיטב זכרוני מספר טלפון של המארגנים ,תרגיש חופשי , להרים אליהם טלפון לפרטים ,ואני מבטיח לך שהם יעזרו לך בהכל - הריי אם לא תתקשר לא תירשם ולא תוכל לשחק ,אז תרים טלפון ,ואשמח לשמוע חוויות מהמשחק , אם תרצה הפניות למשחקים נוספים מעבר למה שקיים כאן ,תבקש ,אני ממליץ לך לנסות לפחות קודם את אלו, אך אשמח לעזור מעבר. לגבי די אנ די, תפרסם בלוח הראשי כהודעה בפני עצמה , כך שאולי משהו שיתפנה לו מקום או משהו כזה יפנה אליך או אחרים כמוך,כמו כן רצוי תמיד לפרט שכותבים דבר כזה ,קצת על מה הניסיון של במשחקי-תפקידים בן כמה אתה וכו...זאת כדי לתת אומדן לאנשים שצריכים שחקן חדש .... שיהיה בהצלחה. שלך אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

מישהו יכול להביא לי מדריך לבניית נשק?

מדריכים

כרגע אני עובד על בניית מדריכים שיעלו לפורומים. מה בידיוק אתה מחפש להכין?

אני מחפש מדריך להכנת חרב של 120 ס"מ ומדריך להכנ חץ וקשת

משהו קשר למדריכים שאני מחפש אני מחפש מדריכים לבנייה בעיברית בלבד

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - משחקי תפקידים חיים
בחר
בחר