חזרה לפעילות אחרי העייפות של פסח

שלום לכולם, אני מתנצל שהייתי מעט לא זמין אך פעילות משחקי התפקידים בפסח העסיקו אותי מאוד וזה נראה שהשמיים מתבהרים מעט. בקרוב יעלו תמונות מהאירועים האלה וגם מאירועים קודמים שהתרחשו, כמו כן כרגע אני עובד על פרוייקט של יצירת מדריכים שקשורים למשחקי תפקידים חיים. במידה ומישהו מעוניין לכתוב מדריך על איך ליצור נשק, כיצד ליצור פריטים מגניבים לתחפושת, איך להכין לארפ הוא מוזמן לפתח על זה דיון בפורום ואף לכתוב לי מאמר בנושא שאני אעלה. בנוסף אני אשמח לראות דיונים קמים וצצים על משחקי תפקידים חיים בכלליות מחוויות של לארפים בהם השתתפתם על שאלות וכו'. יום טוב דורון

המדריכים היו בעיברית נכון?

המדריכים

כן, אני מתכוון שהם יכתבו בעברית. הם לא היו כאמור. יום טוב דורון

דוד מה דעתך לספר על עצמך קצת?

קוראים לי דור לא דוד ומה כבר יש לספר

המדריכים היו בעיברית נכון?

דוד מה דעתך לספר על עצמך קצת?

קוראים לי דור לא דוד ומה כבר יש לספר

סליחה... אכן דור

בן כמה? מאיפה אתה? כמה זמן אתה עוסק בתחום... וכו. מה מעניין אותך. יום טוב דורון

אני בן 11 אני גר ליד נתניה אני הייתי פעם אחת ב-RDND וזה נורה עיניין אותי

ורציתי לנסות ליבנות יחד עם ידיד של סבתא שלי נשק כי יש לו נגריה ואם אני יצליח אני לא היצתרך לבוא בעם הבאה למשחק ולעיתקה עם חרב של 60 ס"מ, מה שמעניין אותי זה בנייה של כל מיני דברים כמו נשקים.

ברוך הבא לפורום

אם הזמן הפורום הולך לגדול, אני אשמח אם תשאר כאן ותעקוב אחרי הדיונים השונים אני בטוח שבזמן הקרוב תמצא את המידע שאתה מחפש. כמו כן אתה מוזמן לפתוח על זה עץ חדש במקום להעלות עץ מ 2002. יום טוב דורון

המדריכים

כן, אני מתכוון שהם יכתבו בעברית. הם לא היו כאמור. יום טוב דורון

אם יש לך מדריכים לחץ וקשת או לחרב של 120 ס"מ אתה יכול להביא לי את במייל שלי שהוא doru8@walla.com?

אם יש לך מדריכים לחץ וקשת או לחרב של 120 ס"מ אתה יכול להביא לי את זה

במייל שלי שהוא doru8@walla.com?

או אם יש לך מדריכים לנשקים טובים אחרים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - משחקי תפקידים חיים
בחר
בחר