כמה שאלות....

שלום, אני משחק בd&d כבר כמה שנים ורוצה לשחק בrd&d אבל יש כמה דברים שלא הבנתי: מי אחראי על כל זה? איפה משחקים בדרך ככל? מתי משחקים? מי קובע מתי ואיפה משחקים? איפה אפשר להשיג שריונות ונשקים? ועוד משהו: במאמר לגבי הכנת שיריון שרשראות יש כמה פעמים את הדבר הזה-"SC4", אמורה ליהיות שם תמונה או שסתם רשום את זה?

תשובות והרחבה

שלום לך, אני אנסה להשיב על שאלותיך, באם יש לך שאלות נוספות -תרגיש חופשי לשאול שוב (וכן אם אני פיספתי שאלה ששאלת ) משחקי הארים, מאורגנים על ידי צוותים שונים, חלקם על ידי צוותים מקצועיים יותר וחלקם על ידי בודדים. למרבית הארים (אר=R = קיצור למשחקי rd&d, או משחקי תפקידים חיים) יש מגבלת גיל , עם לא מצויין אחרת לרוב המגבלה תופסת על סביבות גיל 16 ,כאשר צעירים יותר זקוקים לאישור הורים. בכל מקרה לכל אר יש את הנהלים שלו, ברבות השנים שבה חובבי הארים התעסקו עם הנושא, פותחו חוקי יסוד ,מאין תו תקן שכזה ששם חוקי בתל"ן , שמסבירים ונותנים תקני בטיחות לנשקים והציוד ,ואר שתומך בתקנים אלו ,אפשר להיות יותר רגועים שהוא יותר בטיחותי מאחרים. אני ממליץ לך לעבור על הלינקים אצלנו, יש מספר פורומים מרכזיים בהם ניתן להשיג מידע לגבי ארים שעומדים להתרחש . לגבי מאמר השיריון ,ודומיו: בעבר איפה שיש את האותיות המוזרות שציינת ,היו תמונות. לאחר שידרוג מערכת הפורומים בוואלה שנתנה לנו כלים חדשים (לרבות הקפצת הודעת) , ניפגעו מאמרים ישנים במעבר, אתה יכול ליצור קשר עם הבחור שכתב את המאמר הנ"ל, שמו רשום ואם אני לא טועה גם המייל שלו. במקביל אני ממליץ לך להירשם בגילדה, זה יעזור לך לקבל פניות למשחקים, ובכלל להיות חלק מהקהילה הגדולה (בהנחה שאתה עדיין לא נירשמת). אני אחת לתקופה מעדכן את הפורום הזה, ומביא לו הודעות לגבי משחקי קרבים שפורסמו ברחבי הרשת באתרים מקבילים. שאלות נוספות? חופשי.

עוד אחת...(בינתיים)

יש מקומות בארץ שאפשר לקנות בהם אביזרים(נשקים שיריונות וכ'ו) לארים?

לא ,אבל יש פיתרון

למשקיעים הכבדים יש אפשרות להזמין מחו"ל , יש מספר אתרים בחו"ל שמייצרים נשקים ושיריונות וציוד נוסף לארים - ציוד באמת ברמה מאוד גבוהה (אבל עולה הרבה כסף). אופציה אחרת , להיכנס לפורום משחקי תפקידים חיים בפורומים הכחולים (מה שהיה פעם "איגור") ולשאול שם האם יש משהו שמוכן למכור. אין חנויות בארץ שמספקות ציוד. הצעה - אם ניראה לך שאתה הולך להיכנס ברצינות לתחום, אז עדיף ללמוד להכין את מרבית הדברים, ולהתנדב לצוותי אירגון ארים, כך אתה לומד להכיר חברים שגם בתחום, חלק מהם יעזרו לך עם טיפים או ילמדו אותך להכין דברים. המלצה להגיע לכנסים התקופתיים של ביגור - לינק מצורף.

אתה יכול לפרט קצת?

אתה יכול לפרט קצת בנוגע לחנויות בחו"ל? כי יש לי קרוב משפחה שנוסע לחו"ל לעיתים דיי קרובות כך שהוא אולי יוכל לקנות לי...

תעיף מבט באתרים בלוח הקישורים

אני חושב שהכנסתי לשם אתרים בהם מוכרים גם ציוד שכזה. אמליץ להיכנס בלינק לפורומים הכחולים ולרשום שם גם הודעה- תשאל שם לגבי חנויות בחו"ל , ידוע לי שהיו כמה מאוד טובים באנגליה ויש גם בארה"ב ,אבל כבר כמה שנים לא בדקתי מחדש את זה. אז ראשית תעבור על הלינקים כאן אחר כך תיכנס לפורום שאמרתי ותשאל שם. אני אשמח להיות לעזרתך לכל המשך שאלה או עזרה

אחת אחרונה(נראה לי)

שלחתי לארם אי מייל לפני יותר משבוע והוא עדיין לא ענה לי...אתה יודע אולי אם יש לו אי מייל חדש?

תן לי לבדוק את הנושא

ואל תפחד לשאול :), שאל כמה שאתה רוצה, ואני אשתדל לענות :)

הינה כל הפרטים

כנס ללינק למטה - זה הכרטיס שלו בגילדה (הגילדה אתר המאגד בתוכו מידע על מרבית שחקני התפקידים בארץ הייתי מעל 60-70 אחוז) http://roleplay.org.il/guild/details.php?mode=full&QueryID=2374 אן לחץ על הלינק למטה מקווה שזה יעזור. אסף.

הסתכלתי בלוח קישורים ומצאתי אתר שנראה שזה בדיוק מה שחיפשתי.. רק שהוא פועל בארצות הברית וזה קצת רחוק לי.. אתה יודע אולי אם יש משהו בסגנון הזה גם באירופה?

הסתכלתי בלוח קישורים ומצאתי אתר שנראה שזה בדיוק מה שחיפשתי.. רק שהוא פועל בארצות הברית וזה קצת רחוק לי.. אתה יודע אולי אם יש משהו בסגנון הזה גם באירופה? http://www.silvermane.com/

הסתכלתי בלוח קישורים ומצאתי אתר שנראה שזה בדיוק מה שחיפשתי.. רק שהוא פועל בארצות הברית וזה קצת רחוק לי.. אתה יודע אולי אם יש משהו בסגנון הזה גם באירופה?

איזה ציוד אתה מחפש?

יום טוב דורון

בעיקר....

בעיקר שיריונות ומגנים מהסגנון שיש באותו אתר הנ"ל...

מבט נוסף בדף הקישורים של הפורום ...

יוביל אותך לאתר המדובר שהקישור אליו למטה. לפי העדכון מפברואר 2006 הם עדיין פעילים ומוכרים כל מיני נשקים. אני מכיר מספר יצרני נשק. אם תעלה לינק ספציפי של מוצר שאתה מחפש יכול להיות שאני אוכל להוביל אותך למישהו שמייצר כאלה דברים בארץ. יום טוב דורון

הנה כמה...

הנה כמה מסוגי המוצרים שאני מחפש:1.http://www.silvermane.com/armor_shields_deco.html 2. http://www.silvermane.com/DH/Accessories.html
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - משחקי תפקידים חיים
בחר
בחר