סאן לוגאסו - ההרשמה נפתחה!!

"יש לי ארבע צלקות על החזה. את הראשונה פתח כדור מרובה סיציליאני. זה היה יום מאוד ארוך שתחילתו בשוד בנק, דרך מרדף שהוציא אותנו מחוץ לעיר וסופו בקרב יריות בין אנשי המאפיה לאנשיי שלי. ארבעה אנשים איבדו את חייהם. את השנייה חתכה סכין של מתנקש יפני. מסתבר שהחקירות שלי הגיעו עמוק מדי לתוך העסקים של היאקוזה, ואלו החליטו שאני אויב. את השלישית סימן אגרופן של בריון, אשר לו שילמה אחת הגבירות. היא לא אהבה את החשיפה של הקזינו הלא חוקי והמעצר של עובדיו, והחליטה להתנקם בבלש האחראי. את הרביעית, הכדור שעדיין נמצא בליבי, ירה המפקד שלי, לפני שהשליך את גופתי לנמל. הוא היה מבלה הרבה בקזינו ההוא, כך התברר. כך עובד שלטון החוק בסאן לוגאסו. עיר שבה אם תעצום את עיניך, אתה תהיה גמור." סאן לוגאסו - Crime Action Role Playing, משחק תפקידים חיי ענקי בעולם ארגוני הפשע אשר יתקיים במסגרת כנס ביגור 6 למשחקי תפקידים בסבבים צהריים וערב של היום הראשון לכס. בביגור הזה אנחנו ניכנס לשנות ה-30 האפלות בארה"ב דרך אחת הערים המושחתות ביותר שבה הדם זורם ברחובות והיריות הן קול ערב - סאן לוגאסו. ההרשמה למשחק נפתחה! הירשמו עוד היום: דף ההרשמה באתר המשחק בקרו באתר המשחק: www.sun-lugaso.com אל תפספסו! בברכה, צוות המארגנים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - משחקי תפקידים חיים